Рейтинги 31 окт. 2017 г.

Насіння через інтернет — це вигідно та зручно. ТОП-5 магазинів за відгуками покупців

Рейтинг статьи:0
Насіння через інтернет — це вигідно та зручно. ТОП-5 магазинів за відгуками покупців

Останнім часом в Україні набуває популярності така послуга, як покупка насіння в інтернеті. І недарма! Ті, хто хоч раз скористався нею, стають прихильниками інтернет-покупок.

Ми провели опитування постійних користувачів інтернет-магазинів, аби виявити, що приваблює людей у такому способі придбання насіння. Отже, переваг кілька.
  1. Широкий асортимент.

У жодному спеціалізованому магазині чи на ринку ви не знайдете таке багатство видів, сортів насіння, як в інтернет-магазинах. Тут можна знайти насіння вітчизняних і закордонних селекціонерів. Як то кажуть, на усякий смак! Саме інтернет дозволяє придбати той посівний матеріал, який у звичайних магазинах часом просто неможливо знайти.
  1. Можливість обрати найвигідніше.

Щоб обрати краще з того, що вам потрібно, ви можете вивчити та порівняти пропозиції різних інтернет-магазинів. Зробити це не складно — уся інформація є на сайтах. Вам не треба їздити по магазинах, чекати у черзі. Інтернет надає вам можливість спокійно, виважено вибрати з декількох пропозицій найвигіднішу.
  1. Економія коштів.

Ціни в інтернет-магазинах значно відрізняються у вигідну для вас сторону від цін у звичайних магазинах і навіть на ринку. Це саме той випадок, коли дешевше не означає гірше. Інтернет-магазини не орендують торговельні площі, не наймають велику кількість персоналу, не несуть величезних витрат, які закладені в товарну вартість у звичайних магазинах. Звідси і більш низькі ціни на насіння.
  1. Персональне консультування.

Якщо вам недостатньо інформації в описі насіння чи у вас виникли якісь додаткові запитання, інтернет-магазини надають можливість проконсультуватися із фахівцями. Менеджер приділить час тільки вам, аби надати всю необхідну інформацію.
  1. Економія часу.

Вам не треба нікуди їхати, не треба обходити магазини в пошуках необхідного насіння. Також не треба стояти у чергах, які обов’язково з’являються напередодні сезону. Зберегти купу часу — сьогодні це для багатьох дуже важливий «плюс».
  1. Просто та зручно.

Ви купуєте насіння, не виходячи зі свого будинку чи квартири. Ви можете навідатися до інтернет-магазину в будь-який зручний для вас час й бути там скільки заманеться. Без поспіху, без нервів. Погодьтеся, це теж переконлива перевага!

Які інтернет-магазини користуються найбільшим попитом у покупців?

Звичайно, люди обирають фірми, які працюють вже не один рік й змогли завоювати довіру споживачів.

 ТОП-5 магазинів, складений за відгуками покупців

Свiт НАСIННЯ

Магазин «Свiт НАСIННЯ» існує вже понад 10 років. Його керівник Дмитро Антоненко розповідає: «За цей час у нас вже з’явилися постійні клієнти практично у всіх регіонах нашої країни. Ми є офіційним представником компаній-виробників та імпортерів насіння, засобів захисту рослин, добрив. Це компанії лідери в Україні та світі - Syngenta, Rijk Zwaan, Agrisol. У нас величезний асортимент насіння овочів та квітів, а також товарів для саду та городу. Тому кожен охочий знайде у нас необхідний товар, який ми швидко доставимо за вказаною адресою».

Зелений Світ

Інтернет-магазин «Зелений Світ» працює на ринку з 2000 року. Основна продукція - це засоби захисту рослин компанії Байєр КропСаєнс (Німеччина), а також насіння овочевих культур фірм Нунемс, Семініс, Бейо Заден. Вся продукція сертифікована.

Професійне насіння

ТМ «Професійне насіння» завдяки розвиненим партнерським відносинам, які склалися за понад 20 років роботи на цьому ринку, пропонує замовникам насіння з Голландії та Італії, Франції та Німеччини, Китаю і США.

Світ рослин

Інтернет-магазин «Світ рослин» пропонує широкий вибір насіння, вигідні ціни, гнучку систему знижок та професійне обслуговування.

Коуел

Компанія «Коуел» - одна з провідних насіннєвих компаній в Україні, яка є найбільшим імпортером високоякісного насіння овочевих культур, газонних трав та квітів найвідоміших світових виробників Голландії, Італії, Чехії, Великобританії та Німеччини.  
По материалам: газета "Селянська Україна"
      #

Другие публикации в рубрике AGRObrand: 

#
Читайте также: В Украине построят три биогазовые завода за 17 млн евро
Читайте также: Міжнародний форум AGROPORT East Kharkiv 2017 об’єднав аграріїв всієї України   
#
Читайте также: Syngenta : история единения людей…
Читайте также: 23 листопада 2017 р, Київ. Workshop в рамках форумів «Репутація»: Вирощуємо репутацію агробізнесу
#
Читайте также: Разноцветная кукуруза: каждый початок – уникален
Читайте также: Гебхард Рогенхофер: «Украинский агробизнес – это история колоссального успеха»
#
Читайте также: Инфографика: В Украине более 33 тысяч фермерских хозяйств
Читайте также: Аграрная страна без аграрных ученых
#

Другие рейтинги на сайте: 

#
Читайте также: Названы ТОП-5 регионов Украины с наилучшим бизнес-климатом
Читайте также: “Лидеры агромнений” в Facebook: кого почитать?
#
Читайте также: Сайт AGGEEK составил рейтинг самых интересных FB страниц от аграриев  
Читайте также: YouGov Brand Index назвал любимые бренды миллениалов
#
Читайте также: Идеальные управители. Рейтинг 33 лучших топ-менеджеров Украины по версии журнала Фокус
Читайте также:  Названы лучшие топ-менеджеры Украины
     

Связанные теги:

Читайте также: