Про нас

Про нас

Ми покликані надихати бізнес на розвиток, на впровадження нових технологій і на нові звершення. Ми віримо, що в нашій країні можливий розвиток малого і середнього підприємництва. Ми віримо в людей, які готові вкладати час і сили в створення своєї справи.

Ми знаємо, що кожен підприємець стикається з колосальними труднощами як на старті, так і на всіх етапах розвитку. Тому ми хочемо показати якомога більше найефективніших прикладів і способів досягти потрібних результатів, показати найкоротші й прості шляхи досягнення цілей. Для цього на нашому медіа-майданчику ми збираємо поради та кейси від найавторитетніших експертів, викладаємо маркетингові дослідження й аналізи ринків, збираємо найефективніші способи просування і комунікації з клієнтами.

 

 


Ми бачимо нашу місію в тому, щоб надихати бізнес на нові звершення.

За п'ять років ми розповіли понад тисячу історій успіху як великих виробників, так і стартаперів, розібрали «під мікроскопом» тисячі кейсів і сотні як ефективних, так  і провальних стратегій зі створення й розвитку бізнесу.

Знаєте, більшість інтерв'ю завжди починалися з фрази «я боявся ... або я боялася ...» все кинути, ризикнути ... Починати завжди страшно, особливо з «нуля». Але! Бажання створити щось, що принесе користь, зробить життя комфортнішим, безпечнішим і, можливо, трішки щасливішим - мотивувало кожного з наших героїв йти вперед і крок за кроком наближатися до своєї мети, досягати результату.

З іншого боку, на кожну успішну історію є десяток і більше провальних. Такі історії теж є на сайті. Ми вважаємо, що, якщо ми покажемо вам помилкові дії, невдалі приклади, через які підприємці або інвестори зазнали краху, - ви візьмете цей сумний досвід, з болем розказаний нам людьми, які зазнали невдачі, й не повторите подібних помилок в своїй справі. Ми сподіваємося, що ці історії вбережуть вас від підводних каменів.