Кейси May 27, 2020

Як трансформується малий інтернет бізнес. Домовялємось про зустріч з підприємцями.

Рейтинг статті:0
Як трансформується малий  інтернет бізнес. Домовялємось про зустріч з підприємцями.
Признається, що об’єм продаж впав, але враховуючи, що штат проекту невеликий, вони впевнено тримаються на ногах. Хоча на даний час тенденції не дуже тішать.

- Клієнти стають «довгими», розпитують, зрівнюють, думають. Раніше все було швидше, зламався шнурок, треба чохол, захисне скло також додайте. Все, 15 секунд і купив. Зараз це може бути доба. По дргуе, логічно змінилась структура замовлення і зараз купуються більш практичні речі і економніши, це кабелі або батареї для телефонів. Але головне, що продажі  є і ми також можемо звернути трохи часу на клієнтський сервіс, до цього було задача, тільки вчасно відправити, зараз більше часу на підготовку, упаковку.

Андрій і його партнери до запуску Mobistar.shop вже мали досвід інших проектів, як власники, у них були магазини з продажу автомобільних акумуляторів, автоскла, очисників та запчастин, на даний час проекти продані і продовжують працювати.

 - Хоч проекту 4 місяці, але наш досвід попередніх магазинів дає розуміння, на чому потрібно зосередитись, що підкрутити, на що звернути обов'язково увагу. Але є також нюанс, люди більше починають звертати увагу на ціну. Враховуючи, що здебільшого наші клієнти це молодь, яка зараз знаходиться в становищі, коли підробітки впали і потрібно економити, це також впливає на об'єм замовлень, потрібно вибирати закупити продукти чи придбати гарний чохол.
З запровадження карантину закриті всі ТЦ, і працють всі тільки на винос або доставку, тому, на  думку Андрія, це дозволяє їм утримвати позиції продажу, але зізнається, що витрати на рекламу зросли на 30%, при падінні продажу.

-На даний час ринок переживає трансформацію, ми також  змінюємось, розширюємо ассортимент, додали сумки поясні та інші товари, також запускаємо акції. На даний час, для всіх бажаючих залишити про нас відгук, 10% на наступну покупку. Але є розуміння, що потрібно рухатись далі, вважаю, що це  найкращі часи для нових досягнень і результатів.

Підприємці скаржатся, що коливання курсу доллару та закриті кордони також впливають на стан бізнесу.

Більшість товарів приходять до нас з Китаю і перебої з поставками також впливають на ринок. Але на даний час додаються до асортименту продукти українського виробництва і намагються змістити акценти на місцевого виробника, хоча це не так просто. 

-Але ми розуміємо, що інтернет з кожним днем продовжує збільшувати покриття в Україні і відповідно аудиторія зростає, тому я вбачаю майбтунє в інтернет торгівлі. Потрібно працювати кожного дня для досягнення результату.

  Ми відкриті для співпраці виробників, запрошуємо всіх бажаючих представити свій товар у нашому магазині.

Сьогодні для малого бізнесу кожен день виклик! Як переживе ці часи малий бізнес на даний час невідомо, але, як кажуть аналітики - вийдуть із кризи не всі. Тільки на енергії власників тримаються такі магазини, світова практика доводить, що із звичайного гаражу починали свою роботу нинишні світові гіганти, але скільки було тих, хто з гаражу так і не вийшов.

 

Джерело: brandstory.com.u

Пов'язані теги:

Читайте також:

Cream Dream
eye 1998 stars 0