Анонси Nov 30, 2021

30 ноября 2021, онлайн: «Кращі АГРО практики для ММСП»

Рейтинг статті:3
30 ноября 2021, онлайн: «Кращі АГРО практики для ММСП»

Дата: 30 листопада 2021 року.
Тривалість: 10:00 - 11:45
Початок підключення: 09:30
Місце: онлайн, ZOOM-платформа
Посилання для реєстрації:  
https://forms.gle/qtGVdWzZHqyABZcz8

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Учасники: фермери; центральні та місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування; аграрні професійні організації/асоціації; заклади аграрної науки та освіти; дорадчі служби та аграрні консалтингові компанії; проекти міжнародної технічної допомоги; ЗМІ

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

09:30-10:00 Підключення до ZOOM-платформи

10.00–10.10 Вітальне слово
⦁ Роман Корінець, Директор Національної асоціації сільськогосподарських, дорадчих служб України (НАСДСУ)
⦁ Ірина Барзо, керівник проекту «Кращі агро практики для ММСП»

10.10- 11.10 Кращі агро практики у вирощуванні спаржі та ягід. Досвід виробництва. Підсумки сезону 2021. Основні проблеми та їх дієві рішення.
⦁ Ольга Лялюк, власниця сімейного фермерського господарства «ФОП Лялюк», Харківська область
- Що планували та очікували до початку сезону 2021
- Фактичний результат по закінченню сезону 2021
- Основні проблеми.
- Власні ноу-хау, дієві впровадження та рішення
- Плани на наступний сезон, зважаючи на підсумки поточного та багато іншого.

11:10-11:45 Запитання-відповіді. Підсумки.

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

(НАСДСУ) в рамках реалізації проекту «Кращі агропрактики для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП)» проводить серію дискусійних онлайн мітапів з кращих практик у плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), кондитерської та крафтової продукції.

Запрошуємо вас взяти участь у першому мітапі «Тандемне вирощування спаржі та ягід: Кращі агро практики», який відбудеться 30 листопада 2021 року о 10 годині онлайн (ZOOM-платформа).

Ольга Лялюк - власниця сімейного фермерського господарства «ФОП Лялюк» з Харківщини поділиться практичним досвідом вирощування спаржі та ягід із застосування кращих практик в сезоні 2021 року, розповість про особливий підхід до збору продукції, професійне сортування, передпродажну підготовку та науковий підхід до вирощування спаржі. Зокрема:

- розкриє секрет, як діяли в результаті несподіваних «сюрпризів» від погоди та інших несприятливих факторів;
- чи задоволені результатом пройденого сезону;
- що планують змінювати та запроваджувати на наступні сезони виробництва аби мінімізувати вплив непередбачуваних та складно прогнозованих факторів;
- а також, найголовніше, поділиться власними ноу-хау, новими підходами до виробництва, відпрацьованими та перевіреними елементами технології, що дають можливість знизити собівартість продукції, полегшити працю та зберегти якісний врожай у повному об’ємі.

Долучайтеся!!! Буде цікаво та корисно!)

До участі у мітапі запрошуються фермери; представники центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування; аграрних професійних організацій/асоціацій; закладів аграрної науки та освіти; дорадчих служб та аграрних консалтингових компаній; проектів міжнародної технічної допомоги; ЗМІ.

Проєкт реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Посилання для реєстрації:
https://forms.gle/qtGVdWzZHqyABZcz8

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Якщо Ви використовуєте у своєму виробництві новітні технології, ноу-хау, розробки, та бажаєте поділитися своїми знаннями з іншими фермерами, або бажаєте перейняти успішний досвід від інших фермерів, заповніть, будь-ласка, онлайн анкету за посиланням:
https://forms.gle/LKFNQZXs8PRoL9rC6

З повагою
Команда
проєкту «Кращі АГРО практики для ММСП»

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): https://www.facebook.com/usaid.agro/.

Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (НАСДСУ), - об'єднання сільськогосподарських дорадників та дорадчих служб, діяльність яких регулюється законом «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність». НАСДСУ та її члени - регіональні дорадчі служби: активно збирають, просувають та пропагують використання сучасних технологій управління та виробництва на рівні ММСП, застосовуючи реалістичні та оптимізовані під конкретні групи методи впливу з метою досягнення максимально позитивного ефекту; впроваджують низку Проектів, пов’язаних із застосуванням сучасних підходів до агровиробництва на рівні ММСП та активно просувають і пропагують такі методи як у мережі Інтернет, так і завдяки демо-показам. Докладніше про НАСДСУ: https://www.dorada.org.ua.

Пов'язані теги: