Анонси Feb 8, 2022

08 лютого, ZOOM. Кращі агропрактики у аквакультурі

Рейтинг статті:1
08 лютого, ZOOM. Кращі агропрактики у аквакультурі
Спікери заходу:
Юрій Яременко - рибовод із Київщини. Керуючий партнер групи компаній «Бестер». Займається вирощуванням осетрових видів риб та виробництвом чорної ікри. Розповість про багаторічний та непростий шлях становлення підприємства, про гальмування розвитку такої справи через свавілля чиновників, з якими  доводиться боротися. Розкриє секрети власних напрацювань та дієвих, відпрацьованих практик, в тому числі, про повний цикл вирощування гідробіонтів «від ікри до ікри», власне виробництво рибних делікатесів. Поділиться амбітними планами щодо подальшого розвитку та оптимізації власного підприємства.
Володимир Гурман - голова наглядової ради ПрАТ "Компанія "Бастіон". Компанія спеціалізується на переробці свіжої і свіжомороженої риби і морепродуктів. Пан Володимир розповість історію започаткування виробництва, проблеми та труднощі, які виникали в процесі діяльності, та як вирішували непрості задачі. Поділиться секретами власних ноу-хау та дієвих практик. Зокрема, про ефективні методи заморозки продукції та багато іншого. Розповість про плани та власне бачення щодо розвитку аквакультури в Україні.

До участі у мітапі запрошуються фермери, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, аграрних професійних організацій/асоціацій, закладів аграрної науки та освіти, дорадчих служб та аграрних консалтингових компаній, проектів міжнародної технічної допомоги, ЗМІ.

Долучайтеся!!! Буде цікаво та корисно!

Посилання для реєстрації

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Проект реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Якщо Ви використовуєте у своєму виробництві новітні технології, ноу-хау, розробки, та бажаєте поділитися своїми знаннями з іншими фермерами, або бажаєте перейняти успішний досвід від інших фермерів, заповніть, будь-ласка, онлайн анкету за посиланням:

Більше інформації про цей захід, анонси та інші події, які відбуваються в рамках проекту «Кращі агропрактики для ММСП» BestAgro, можна знайти на інтернет-ресурсах проекту. 

FACEBOOK

YOUTUBE

TELEGRAM

INSTAGRAM

WEB

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): https://www.facebook.com/usaid.agro/.

 

Пов'язані теги: