Анонси Feb 15, 2022

15 лютого, ZOOM. Кондитерська та крафтова продукція: Кращі агропрактики

Рейтинг статті:1
15 лютого, ZOOM. Кондитерська та крафтова продукція: Кращі агропрактики

Спікерами заходу запрошені:

Наталія Коваль – фермерка із Харківщини. Власниця ФГ «Юпітер». Займається вирощуванням корів та телят, за якими організувала особливий догляд. Також, пані Наталя започаткувала та успішно розвиває переробну галузь – виробництво крафтової та кондитерської продукції, а саме: молочні вироби з молока екстрагатунку, сири, вироби з борошна та кондитерську продукцію. Поділиться секретами власних розробок та ноу-хау, які дають можливість успішно розвивати власну справу.

Також, фермерка розповість про успішний досвід реалізації ще одного проекту, ціль якого, за допомогою організованих екскурсій, показати всім бажаючим (дорослі, школярі, діти): як виготовляється продукція на фермі; як відбуваються основні процеси виробництва; як дбайливо ставляться на фермі до створення таких корисних, поживних продуктів; можливість скуштувати щойно вироблені продукти. В цьому, пані Наталя вбачає особливий, душевний підхід та внесок в розвиток свідомої культури споживання корисних продуктів власного, українського виробництва.  А також поділиться своїми планами щодо подальшого розвитку власного виробництва.

Ольга Бекєтова - сіті-фермерка із Одещини. Власниця господарства “Zelenna” - міська ферма по вирощуванню зелені. На господарстві розвинута потужна переробка - виробництво паст, соусів, масел та оцту з трав власного вирощування. Пані Ольга розповість про всі види діяльності, які започаткували та успішно розвивають. Поділиться секретами власних, дієвих технологій та практик. Зокрема, про технології управління за допомогою смартфона. А також розповість про впровадження та успішну діяльність торгового майданчика для локальних фермерів. Поділиться планами розвитку господарства на майбутнє.

До участі у мітапі запрошуються фермери, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, аграрних професійних організацій/асоціацій, закладів аграрної науки та освіти, дорадчих служб та аграрних консалтингових компаній, проектів міжнародної технічної допомоги, ЗМІ.

Долучайтеся!!! Буде цікаво та корисно!)

Посилання для реєстрації:  

https://forms.gle/nLytA2kKkbXpNV7F7

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Проект реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Якщо Ви використовуєте у своєму виробництві новітні технології, ноу-хау, розробки, та бажаєте поділитися своїми знаннями з іншими фермерами, або бажаєте перейняти успішний досвід від інших фермерів, заповніть, будь-ласка, онлайн анкету за посиланням:

https://forms.gle/xZM1Jyndkhjw4k3h7

Більше інформації про цей захід, анонси та інші події, які відбуваються в рамках проекту «Кращі агропрактики для ММСП» BestAgro, можна знайти на інтернет-ресурсах проекту. 

FACEBOOK

YOUTUBE

TELEGRAM

INSTAGRAM

WEB

Пов'язані теги: