Анонси Jan 11, 2022

11 січня, ZOOM. Овочівництво: Кращі агропрактики

Рейтинг статті:1
11 січня, ZOOM. Овочівництво: Кращі агропрактики
Основні спікери:
Валентина Денисенко – фермерка із Харківщини, разом із сестрою Тетяною Черниковою заснували фермерське господарство «Green for you», що спеціалізується на вирощуванні мікрозелені в теплицях стелажним способом. Валентина розповість про досвід створення та розвитку власної справи. Поділиться секретами запровадження кращих, ефективних практик на виробництві. Бо вже через декілька місяців запускається цех переробки продукції, яку вирощують на фермі, і вони готові до співпраці з іншими виробниками.

Сестри, крім основної справи свого життя, реалізовують інші, обравши для себе не просту, але важливу та благородну місію. Для цього вони заснували Громадську організацію "Грін-Ландія" задля популяризації здорового способу життя через соціальне підприємництво з вирощування мікрогріну. Вже декілька років дівчата в проєкті «Паростки майбутнього" навчають дітей з синдромом Дауна вирощувати зелень, привчають до правильного харчування, змінюють харчові  звички, займаються соціалізацією дітей. А також, в рамках проекту «Агенція творчих ідей» за підтримки Центру гендерної культури, допомагають жінкам перетворити улюблену справу в додатковий дохід. А також поділяться планами щодо створення Демо-ферми для людей, які хочуть познайомитися з сучасними агро-технологіями, а також реабілітаційний дитячий центр для людей з інвалідністю.

Олександр Балюра – фермер із Дніпровщини, активно розвиває власне господарство та допомагає малим та середнім фермерським господарствам на Львівщині успішно розвиватися. Поділиться досвідом створення, розвитку та успішної діяльності господарства сімейного типу, що спеціалізується на вирощуванні овочів та інших культур. Розповість про перешкоди, які виникали в процесі становлення виробництва та як вирішували непрості задачі.
Інна Пащенко – громадська діячка (голова ГО "Агенція регіонального розвитку Сіверського регіону України"), засновниця Сумського обласного пермакультурного центру на базі ДПТНЗ "Конотопський аграрний професійний ліцей", співзасновниця стартапу "Сімейні плодоовочеві господарства", власниця декількох земельних ділянок, на яких вона господарює за пермакультурними принципами,  поділиться досвідом  та відпрацьованими ефективними пермакультурними практиками вирощування плодоовочевої продукції, а також розповість про новий стартап та перспективи появи в українських фермерських господарствах новітньої автоматизованої теплонезалежної теплиці, яка працює тільки на відновлюваних джерелах енергії (від сонця, вітру та землі).

Розкриє секрети щодо застосування кращих, ефективних практик, які запровадили на підприємстві. А також, поділиться планами в подальшій роботі, оскільки пан Олександр плідно працює над розвитком кооперації, створенням ефективної моделі бізнесу для  малих сімейних ферм. Розробляє модель продажу вирощеної продукції в селах.

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) в рамках реалізації проекту «Кращі агропрактики для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП)» продовжує серію неформальних онлайн зустрічей (мітапів) з кращих практик у плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), кондитерської та крафтової продукції. 

Долучайтеся!!! Буде цікаво та корисно!)

Посилання для реєстрації:  

https://forms.gle/rFK8vTXM5Cn673ez9

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Проект реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Пов'язані теги: