Анонси Jan 25, 2022

25 січня, ZOOM. Кращі агропрактики у тваринництві

Рейтинг статті:3
25 січня, ZOOM. Кращі агропрактики у тваринництві
Спікери заходу:
Олександр Березюк – представник ТОВ «УкрМілкІнвест», дорадник проекту «Сімейні молочні ферми». Працює над розвитком молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм та молочних кооперативів на їх основі. Розповість про труднощі та помилки, які виникали в процесі становлення і діяльності. Розкриє секрети власних ноу-хау, впроваджених практик та технологічних підходів своїх колег. А також поділиться своїм баченням та планами щодо подальшого розвитку проекту.
Світлана Сідашова – сертифікований експерт-дорадник Аграрної дорадчої служби Одеської області. Розповість про особливості ведення господарської діяльності в секторі тваринництва, про труднощі, які виникають в процесі діяльності та можливі шляхи їх рішення. Розкриє секрети власних досягнень щодо використання біотехнології в тваринництві, репродукції тварин. Поділиться власним баченням щодо шляхів подальшого розвитку та оптимізації виробництва в тваринництві.

До участі у мітапі запрошуються фермери, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, аграрних професійних організацій/асоціацій, закладів аграрної науки та освіти, дорадчих служб та аграрних консалтингових компаній, проектів міжнародної технічної допомоги, ЗМІ.

Долучайтеся!!! Буде цікаво та корисно!)

Проект реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Посилання для реєстрації

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Якщо Ви використовуєте у своєму виробництві новітні технології, ноу-хау, розробки, та бажаєте поділитися своїми знаннями з іншими фермерами, або бажаєте перейняти успішний досвід від інших фермерів, заповніть, будь-ласка, онлайн анкету за посиланням:

Більше інформації про цей захід, анонси та інші події, які відбуваються в рамках проекту «Кращі агропрактики для ММСП» BestAgro, можна знайти на інтернет-ресурсах проекту. 

FACEBOOK

YOUTUBE

TELEGRAM

INSTAGRAM

WEB: https://dorada.org.ua

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): https://www.facebook.com/usaid.agro/.

Пов'язані теги: