Анонси Dec 13, 2021

13 грудня, Онлайн. Створення ефективного розсаднику: Кращі агропрактики

Рейтинг статті:1
13 грудня, Онлайн. Створення ефективного розсаднику: Кращі агропрактики
Запрошуємо взяти участь у онлайн мітапі: «Створення ефективного розсаднику: Кращі агропрактики», який відбудеться 13 грудня 2021 року о 10 годині онлайн (ZOOM-платформа)  в рамках проекту BestAgro.
Співвласниця розсаднику родини Лановенко, що на Черкащині, Валентина Лановенко поділиться власним досвідом у вирощуванні органічних та конвенційних садів яблуні, груші та ін. культур. Розкриє секрети, як правильно закладати органічні та конвенційні сади, презентує власні ноу-хау щодо підходу у вирощуванні саджанців за органічною методикою та багато іншого. Фермерка розкаже про те, як потрібно проектувати та планувати проекти по органічному садівництву, а також поділиться досвідом виходу на експорт органічних яблук, як товарних, та і на переробку.

До участі у мітапі запрошуються фермери, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, аграрних професійних організацій/асоціацій, закладів аграрної науки та освіти, дорадчих служб та аграрних консалтингових компаній, проектів міжнародної технічної допомоги, ЗМІ.

Долучайтеся!!! Буде цікаво та корисно!

Дата: 13 грудня 2021 р.
Час: 10:00-11:45

Де: ZOOM-платформа
Посилання для реєстрації

Проект реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.
Посилання для реєстрації

Публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.  Ця публікація відображає думку її авторів та не обов’язково є офіційною точкою зору USAID чи Уряду США. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): https://www.facebook.com/usaid.agro/

Пов'язані теги: