Анонси Jan 18, 2022

18 січня, ZOOM. Кращі агропрактики у плодово-ягідному секторі

Рейтинг статті:2
18 січня, ZOOM.  Кращі агропрактики у плодово-ягідному секторі

Спікери:

Дмитро Остапенко – фермер із Одещини. Управляє господарством ТОВ "ГрінТехнолоджі", що спеціалізується на вирощуванні персика та столового винограду. Пан Дмитро, розповість про особливості створення господарства та труднощі, що спіткали його в процесі становлення, а також, яких помилок вдалося уникнути завдяки правильному вибору стратегії діяльності та менеджменту. Фермер розкриє секрети щодо застосування новітніх практик, європейських технологій у поєднанні з інноваційним менеджментом та результатів успішної діяльності підприємства в процесі застосування даних практик. А також поділиться планами на майбутнє. 

Андрій Мараховський – фермер із Сумщини. Активно займається вирощуванням плодово-ягідних культур та допомагає іншим фермерам розвивати власне виробництво створивши громадську спілку у 2017 році "Органічна Україна. Північ" і посиливши її Дорадчою службою у 2021 році . Використовує та надає органічні технології, навчає маркетингу та допомагає розібратися в питаннях економіки. Поділиться власним досвідом створення господарства. Познайомить з кращими демо-фермами Сумщини та Полтавщини. Розкаже про ключові проблеми, на шляху становлення та які рішення застосовувалися і реалізувалися, аби успішно розвивати виробництво. Розкриє секрети запровадження власних ноу-хау на виробництві, які підвищили рівень господарювання та позитивно впливають на кінцевий результат.

Євгеній Лайтер – фермер із Київщини. Активно займається вирощуванням ягідних культур та фундука. Допомагає іншим фермерським господарства уникнути грубих помилок в процесі становлення виробництва. Розповість про труднощі та помилки, які виникали в процесі діяльності виробництва, та як вирішував складні питання. Розкриє секрети власних напрацювань та ефективних практик, що дали можливість суттєво оптимізувати виробництво, полегшити працю та знизити собівартість вирощеної продукції. Пан Євген, розробив та застосував на практиці дієву систему обліку та живлення рослин, про що детально розповість нам на заході. Також, фермер поділиться своїм баченням та напрацюваннями для більш ефективного виробництва, які планує реалізувати найближчим часом.

До участі у мітапі запрошуються фермери, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, аграрних професійних організацій/асоціацій, закладів аграрної науки та освіти, дорадчих служб та аграрних консалтингових компаній, проектів міжнародної технічної допомоги, ЗМІ.

Долучайтеся!!! Буде цікаво та корисно!)

Посилання для реєстрації

Проект реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Якщо Ви використовуєте у своєму виробництві новітні технології, ноу-хау, розробки, та бажаєте поділитися своїми знаннями з іншими фермерами, або бажаєте перейняти успішний досвід від інших фермерів, заповніть, будь-ласка, онлайн анкету за посиланням

Більше інформації про цей захід, анонси та інші події, які відбуваються в рамках проекту «Кращі агропрактики для ММСП» BestAgro, можна знайти на інтернет-ресурсах проекту: https://www.facebook.com/bestagroua

Пов'язані теги: