В Україні створено онлайн-каталог продукції локальних виробників

В Україні створено онлайн-каталог продукції локальних виробників

Головна мета проєкту покращення продуктивності та доступу мікро, малим та середнім підприємствам (ММСП) до організованих ринків у цільових ланцюгах створення доданої вартості аграрного сектору, - підкреслюють організатори.

Одним із результатів роботи проєкту стало розробка та видання «Каталогу продукції Українських виробників: “Смачна їжа, бо українська”» , в якому надано ключову інформацію про десятьох вітчизняних агровиробників, а саме:

Марка Малицкого

Український виробник м’ясоковбасних виробів та снекової групи, асортимент якого налічує майже 50 видів продукції.

“Ми вибудовуємо відносини таким чином, щоб умови співпраці максимально позитивно впливали на підвищення маржинальності для кожної одиниці продукції. Цінова політика вибудовується не “ВІД”, а “ДО” прийнятної на ринку ціни для кінцевих покупців”, - стверджують у компанії.

facebook

Булочная Крендель

Булочну засновано у 2013 році. Щорічно на ній виготовляється 350 000 виробів. Асортимент складає з понад 70 позицій, серед яких: цільнозернові хліба на заквасках, без використання промислових дріжджів, цільно- зернові крекери, грісіні, натуральне печиво і багато іншої смачної та корисної випічки.

“Ми не використовуємо промислової хімії, а є прихильниками живої культури. «Швидкі», далекі від природи технології виробництва хліба – це не для нас! Всьому свій час! Хліб, як і хороше вино, має бути вибродженим!”, - зауважують на виробництві. 

facebook

VeDar

Це приватне (сімейне) господарство, є поціновувачами натурального і екологічно чистого продукту, який самі виробляють і споживать засовники. 

“Наша продукція − це коли смак та користь зберігаються в одній банці, - зазначають фундатори. - Для цього ми повністю контролюємо виробничий процес, від вирощування до готової баночки на полиці в магазині”. 

facebook

Диканські традиціі

Історія торгової марки «Диканські традиції» пишеться вже понад 9 років. Асортимент з 40 найменувань продукції виготовленої вручну – це парові вареники, галушки, пельмені та інші напівфабрикати, що легко та зручно готувати.

“Ми виробник смачних, українських страв за легендарними Диканськими традиціями, - з повагою говорят виробники. - Наша продукція представлена по всій Полтавській області, у більше ніж 200 торговельних закладах”.

facebook

AfrodiZiak

Український виробник крафтового шоколаду з міста Полтава.

Бренд займається виготовленням крафтового шоколаду з 2016 року і хоче аби українці мали в своєму раціоні корисний солодкий продукт з натуральних інгредієнтів.

“Наша мета – дати споживачу якісний продукт, що буде частиною здорового харчування. Авторська лінійка нашого натурального шоколаду, цукерок та інших кондитерських виробів не містить у своєму складі пальмову олію, трансжири, та емульгатори і тому продукція AfrodiZiak безпечна для діабетиків, вегетаріанців та годуючих мам”, - наголошують виробники.

Healthy Generation

Це родина продуктів без цукру, трансжирів, глютену, модифікованого крохмалю та інших шкідливих домішок.

“Наша місія полягає у тому, щоб виробляти доступні, смачні продукти, які роблять життя якіснішим та безпечнішим. В продуктах Healthy Generation ви ніколи не побачите доданий цукор, трансжири, модифікований крохмаль, та інші “негаразди”. Це наше стале та безумовне правило”, - наголошують засновники.

Хлібодар

ТДВ «Запорізький хлібокомбінат No1» випускає продукцію під брендом «Хлібодар». В асортименті підприємства: пряники з начинкою та без, печиво вівсяне та здобне, печиво з начинками, сухарі, сушка, рахат-лукум.

ТДВ «Запорізький хлібокомбінат No1» є частиною групи компаній HD-Group, до складу якої також входять під- приємства з зернопереробки; заводи з виробництва хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів; завод з виробництва джемів, варення; бакалії; компанія з організації логістичних послуг та компанія з організації закупівель.

“Широкий асортимент хлібобулочних виробів, смачні та свіжі кондитерські вироби та здоба, що здивує своєю різноманітністю та якістю, все це продукція від «Запорізького хлібокомбінату No1», - зазначають виробники. 

facebook

Orniberry

СФГ «Юлія» − багатонапрямкове господарство з Черкащини. Ягідна ферма Orniberry − це 30 га молодої лохини, розташована за 60 км від Умані, а отже має зручне сполучення як на Київ, так і південний напрямок. З огляду на специфіку ягоди, що є однією з найбільш південних лохинових ферм в Україні, в перспективі найближчих 5 років, виробники планують вийти на об’єм в 300 тонн протягом сезону.

“Ми прагнемо зберегти бережливе ставлення до клієнта при масштабуванні, а також здивувати ринок новими цікавими продуктами” - говорять засновники.

facebook

Пані Юпітер

Господарство розташовано в Харківській області. Профільний вид діяльності — молочне тваринництво. На фермі засновники контролюютьвсе: від вирощування, зберігання та виготовлення кормів, утримування та доїння корів до виробництва молочної та кондитерської продукції. Отримують молоко екстра ґатунку, з якого виготовляють дитяче харчування.

“Частину молока залишаємо собі, щоб мати можливість для себе та своїх друзів робити натуральні та безпечні сири (кисломолочні, м’які, витяжні, напівтверді та витримані) та чудову випічку під брендом «Пані Юпітер»!” - Зазначають виробники.

facebook

Каталог знаходиться у вільному доступі, і ви можете ознайомитися з ним за посиланням:

“Смачна їжа, бо українська”

Якщо ви представник малого та середнього бізнесу – ви можете приєднатися до проекту, заповнивши онлайн-форму за посиланням

Проект реалізується в рамках фінансування Програми USAID з аграрного та сільського розвитку – АГРО.

Публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.  Ця публікація відображає думку її авторів та не обов’язково є офіційною точкою зору USAID чи Уряду США. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): https://www.facebook.com/usaid.agro/

Пов'язані теги: