Кейси Feb 3, 2022

Освітній проєкт Академія КМЕФ запускає другу навчальну програму «Лідерство для економічного розвитку»

Рейтинг статті:3
Освітній проєкт Академія КМЕФ запускає другу навчальну програму «Лідерство для економічного розвитку»
Протягом двох місяців учасники отримають фахову експертизу від лідерів бізнесу, урядників та глобальних візіонерів. Корисні знання, практичні кейси, впливове ком’юніті та цінні інсайти — унікальний досвід, який допоможе максимально розкрити потенціал лідерів.

В навчальну програму входять 8 тематичних модулів про глобальні тренди, економічну політику, кращі практики менеджменту, фандрейзинг, репутацію, PR та GR. Навчання буде проходити по п’ятницях та суботах на території інноваційного парку UNIT.City.

Академія КМЕФ зібрала зіркових експертів з України, США, ЄС та Гонконгу. Спікерами стануть директор академії Deloitte та викладач Единбурзької бізнес-школи Іван Компан, віцепрем'єр-міністр та міністр фінансів Польщі Гжегож Колодко, доктор філософських наук, професор КНУ ім.Т.Шевченка Андрій Баумейстер, член Римського клубу Чандран Наїр, інвестиційний директор у Центральній та Східній Європі у Luminate Олена Бойцун та інші.

«Академія КМЕФ — новий освітній проєкт, який не має аналогів в Україні. Ми об’єднали представників державного, приватного та громадського секторів економіки задля створення спільних проєктів розвитку. А топові спікери надають необхідні знання та інструменти, щоб втілювати ці проєкти в життя. Академія КМЕФ — це платформа, де розширюються горизонти, відкриваються нові можливості та народжуються нові ідеї», — директор Академії КМЕФ Віталія Селезньова.

Проєкт започаткований Київським міжнародним економічним форумом — ключовим економічним форумом Східної Європи, що об'єднує  представників бізнесу, влади та суспільства. Стратегічним партнером Академії КМЕФ стала холдингова компанія UFuture Василя Хмельницького.

«Розвиток можливий лише за умови навчання, а головне — якісного та ефективного. Тому Академія КМЕФ пропонує усім — бізнес-лідерам, представникам влади, громадським діячам —унікальний нетворк, сильне ком’юніті однодумців. Ми створили можливість навчатися у найкращих, щоб студенти академії використали ці знання й будували успішне майбутнє своїх компаній, міст та України», — поділився генеральний директор Київського міжнародного економічного форуму Юрій Пивоваров.

Більше про Академію КМЕФ дізнайтеся тут: forumkyiv.academy

Пов'язані теги: