Агро – ДНК Креді Агріколь

Агро – ДНК Креді Агріколь
Агробізнес банку у цифрах
Александр Чеснакофф, директор з корпоративного бізнесу та агрі-агро Креді Агріколь
Сьогодні український агробізнес – це інновації, технології, сучасна техніка та високий рівень менеджменту. Бути банком №1 для агробізнесу – дуже відповідально, адже ми допомагаємо розкрити його потенціал, а це - рушійна сила не лише економіки України, а й ключова сфера для людства загалом. 2021 був успішним як для аграріїв, так і для банку. Агробізнес отримав гарний врожай и високі ціни завдяки сприятливій ринковій кон’юнктурі, а наш портфель кредитування сільського господарства зріс на 30%. Ми вдячні аграріям за їхню працю, професіоналізм та бажання розвивати аграрну сферу. Креді Агріколь – ваш фінансовий партнер, на якого ви завжди можете покладатися!  
Наталія Порвіна, директорка департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь
Ми працюємо з агро вже понад 10 років і агроекспертиза – одна із ключових конкурентних переваг банку на ринку. В 2016 році ми створили центр агроекспертизи, а три роки тому виник проект Агрошкола. Її випускниками стали вже понад 50 співробітників з головного офісу та регіонів – усі вони навчалися, щоб ділитися експертизою та унікальними знаннями із колегами та партнерами банку. Робота нашої команди та наші проекти націлені на те, аби Креді Агріколь посідав провідні позиції на ринку та був ще ближчим до наших агроклієнтів.

Агро - це бізнес, наука та мистецтво водночас.

Креді Агріколь дякує аграріям за їхню працю, натхнення та професіоналізм.

 

 

Урожай подій та здобутків у 2021 році

День аграрія співпадає із закінченням збору урожаю.  За оцінками експертів ринку, у 2021 підсумковий врожай зернових становитиме близько 83 млн т., а це – рекордний показник для України за всі часи незалежності. Очікується також істотне зростання виробництва соняшнику та сої, значно більшу врожайність у порівнянні з попереднім сезоном показав ріпак. Світова кон’юнктура також є сприятливою: збільшення попиту на продукцію українського аграрного сектору та високий рівень цін дозволяє досягати чергових експортних рекордів.

А який урожай подій та здобутків зібрав Креді Агріколь у 2021 році?

ТОП-3 події

  • запуск нового напряму - фінансування покупки землі. Перша угода. Done!
  • урочистий випуск студентів 2 хвилі Агрошколи. Набір 3 хвилі проекту
  • розробка з партнерами інфографічного довідника «Агробізнес України» за 2020/2021, приуроченого до 30-річчя незалежності України

ТОП-3 нагороди

  • №1 у номінації «Аграрний банк». Фінансовий Оскар від журналу «Бізнес»
  • №1 у номінації «Корпоративний банк». Банки 2021 року 
  • FinAwards 2021 у категорії «Найстійкіший банк»

ТОП-3  партнерські угоди

  • стратегічне партнерство з компанією Lindsay - світовим лідером в сферах зрошення та інфраструктури (ТМ Zimmatic)
  • угода з ЄБРР – кредит 25 млн євро, кешбек 10% від суми фінансування для клієнтів, які купують техніку
  • партнерство з ТОВ «ТІМАК АГРО Україна», що входить до французької групи Roullier, лідера-виробника мінеральних добрив
стратегічне партнерство з компанією Lindsay
угода з ЄБРР

Креді Агріколь впевнений: агро – це модно!

Агросектор постійно розвивається і є рушієм української економіки, активно запроваджує інновації, цифрові рішення й технології. Це галузь – тренд-сетер. В агро можна працювати на перетині наук, впливати на майбутнє нашого головного ресурсу — землі, управляти генетикою рослин і тварин, якістю продуктів, які споживають люди. І найголовніше, агро – це сфера, яка працює для людей.

Департамент підтримки агробізнесу Креді Агріколь

Агро традиційно в фокусі банку

В рамках нової стратегії AIR 2025 банк ставить собі за мету досягти 15% частки ринку банківського фінансування агробізнесу. Зберегти лідерство у цьому напрямі завдяки виключній експертизі, синергії з Групою та всередині банку між різними підрозділами та командами, впровадженню інновацій.

Пов'язані теги:

Читайте також: