Досье 2 янв. 2017 г.

Global Ukrainians

Рейтинг статьи:0
Global Ukrainians
logo Global Ukrainians – світова мережа проактивних громадян та спільнот світу, які створюють екстериторіальний український простір та є «агентами» змін та впливу України.
 Місія Global Ukrainians - створення екстериторіальної держави UA – простору, що генерує нові смисли, нові горизонти мислення та дії.
Міжнародна організація Global Ukraine була створена та зареєстрована у Києві на початку 2015р. А вже 10-12 липня 2015 року, за підтримки Київського офісу Міжнародного Фонду Відродження, був організований І Форум Global Ukrainians, де зібралися молоді українські лідери-експати для розробки стратегії розвитку народної дипломатії.
Найважливіший ресурс для глобального просування своїх інтересів у світі, який зараз має Україна – це українські лідери-експати, Global Ukrainians.
Об’єднавши  разом всі зусилля, виробивши цілісну стратегію народної дипломатії, ми зможемо спільно просувати національні інтереси та цілі України. І саме такою є мета організації Global Ukraine – розвиток стратегії народної культурної та бізнес дипломатії за допомогою розбудови комунікаційної платформи з нашими Global Ukrainians – найактивнішими українськими лідерами на глобальному рівні.
Ми досягнемо запланованих цілей через реалізацію локальних проектів учасників мережі Global Ukrainians та системоутворюючих проектів мережі, таких, як: Global Ukraine (brand), Global Ukraine News, Global Ukraine Academy та інших.

buklet2

Контактні данні:

Сайт: www.global-ukraine.org Засновник: Віолета Москалу - доктор філософії (Management Sciences), Університет Лотарингії (Франція), експерт з питань державного управління та міжнародного розвитку, громадський діяч, візіонер, меценат, засновник Global Ukraine Foundation, ініціатор та співзасновник Global Ukrainians Forum 1    

Связанные теги: