Історія ОТП Банку під час війни – це історія людей, які вірять і не здаються

Історія ОТП Банку під час війни – це історія людей, які вірять і не здаються
Це історія працівників із Сум, які навіть у дні найбільшої небезпеки ходили пішки на роботу, адже там на них чекали люди зі своїми турботами і питаннями. Це історія дніпрян, які налагоджували роботу так, щоб клієнти не відчували жодного дискомфорту. Це історія мужніх харків’ян, які ніколи не ділили клієнтів на «своїх» і «чужих», а допомагали усім, хто цього потребує і хто звертався до відділення. Це відважні миколаївці, які не евакуювалися і забезпечують роботу інформаційного центру банку. 

Але банк – це фінансова установа, і ми маємо більше говорити мовою цифр. 150 млн грн податків сплатив авансом ОТП Банк. ОТП Лізинг – універсальна лізингова компанія, що входить до складу ОТП Групи в Україні – передав на потреби оборони 125 автомобілів на суму 58 млн грн

а також здійснив благодійні перекази у сумі 3 млн грн. Ще мільйон гривень спільними зусиллями з власних заощаджень зібрали працівники ОТП Лізинг і переказали на підтримку армії.

З 1 квітня спільно з партнером Mastercard ОТП Банк запустив благодійну ініціативу, спрямовану на підтримку української армії. За умовами ініціативи, за кожне поповнення картки Mastercard від ОТП Банку з картки іншого банку шляхом переказу за номером картки, ОТП Банк перераховує 1 гривню на рахунок Збройних Сил України. Таким чином, на картку клієнта зараховується вказана сума переказу у повному обсязі, а 1 гривня на рахунок ЗСУ сплачується ОТП Банком за власний рахунок. Загалом протягом місяця дії акції Банк переказав понад 400 000 грн. А крім того, Банк зробив окремий великий переказ на підтримку армії в сумі 10 млн грн.

Банк посів активну позицію в інформаційній кампанії, спрямованій на збір коштів для ЗСУ і гуманітарних потреб. У соцмережах і на офіційному сайті, усіма каналами зв’язку банк повідомляє клієнтів про можливість допомогти Збройним Силам через благодійних рахунок, відкритий в НБУ. Водночас клієнти банку активно перераховують бали в особистому кабінеті бонусної програми Mastercard Більше на допомогу армії.
Також, щоб допомогти громадянам України, які були вимушені покинути свої домівки через війну ОТП Банк розробив спеціальну інформаційну сторінку на своєму сайті. На ній можна знайти спеціальні пропозиції від банків-членів OTP Group у 8 країнах.

Головна цінність для ОТП Банку – це люди, їхні життя і безпека. Тому 320 співробітників та членів їх сімей отримали допомогу з переїздом до Угорщини, Болгарії, Румунії та Молдови. Ще 325 співробітників та членів їх сімей отримали допомогу з житлом в західних областях України.

OTП Група зібрала і передала гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям, у тому числі банк централізовано здійснив закупку критично важливих ліків. А для 144 дітлахів співробітників було організовано додаткові заняття з математики зі спільнотою «Kontora Pi». 

Аби завжди бути на зв’язку, було створено 7 Telegram-чатів для швидкого реагування у найбільш небезпечних регіонах (Суми, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Дніпро, Миколаїв, Херсон). І попри всі небезпеки близько 70 відділень продовжують роботу, зокрема у найбільш небезпечних районах країни.

Так, історія ОТП Банку під час війни з окупантами – це історія людей, які вірять і не здаються, які працюють і знають, що перемога буде за Україною!

Пов'язані теги: