Мнения 4 июн. 2020 г.

Декілька невідомих фактів, як з занедбаної труби мотоциклетного заводу створили мистецький об'єкт

Рейтинг статьи:0
Декілька невідомих фактів, як з занедбаної труби мотоциклетного заводу створили мистецький об'єкт

 

Маяк Інновацій днями знову став центром перформансу – цього разу за допомогою світлотехнічного шоу UNIT.City привітав киян з Днем міста (якщо пропустили, обов'язково подивіться відео на сторінці Юніту). 

Хочу розповісти декілька невідомих вам фактів про те, як ми з занедбаної труби мотоциклетного заводу створили мистецький об'єкт:

– на втілення реновації, з моменту народження ідеї – до відкриття проєкту, команді UDP девелоперська компанія знадобилося трохи більше року. 

– в ході реалізації нам довелось дещо змінювати технічну концепцію. Запланованих надпотужних трьох прожекторів для проміня Маяка виявилось недостатньо, візуальний ефект був не той, якого ми прагнули досягти – зараз їх шість. Збільшили бюджет.

Керувались лише одним принципом – зробити достойно, щоб гордість, і жодних компромісів. 

 

 

– бачили міст між трубою та бізнес-кампусами? Колеги з проєктного відділу й зараз знають на пам'ять розмір склопакетів які використані для його створення – 3м х 4,5м. Такий формат є дуже нетиповим. Раділи, коли знайшли ту єдину компанію в Україні, яка здатна їх виробити для нашого UNIT.City. 

Потім було відкриття, перемога у міжнародному конкурсі LIT Lighting Design Awards, локальні перформанси та всеукраїнські акції підтримки...

До речі, Маяк можна состерігати з будь-якого куточку Києва щодня впродовж години після заходу сонця.

 

Джерело особиста сторінка автора: www.facebook.com

 

 

Связанные теги: