Думки компаній Apr 27, 2022

Як Креді Агріколь підтримує клієнтів та суспільство в період війни в Україні

Рейтинг статті:2
Як Креді Агріколь підтримує клієнтів та суспільство в період війни в Україні
Як Креді Агріколь підтримав суспільство від початку війни:

10 млн євро (321,3 млн грн за курсом НБУ на сьогодні) – надзвичайний фонд солідарності, який запустила Група. Ці кошти будуть спрямовані на допомогуукраїнцям, де в пріоритеті буде допомога дітям, а також співробітникам Креді Агріколь в Україні. Фонд фінансується порівну Креді Агріколь С.А. та його структурами, а також FNCA.

100 млн гривень податків банк сплатив наперед.

5,5 млн гривень передав на допомогу лікарням. На ці кошти придбають  медикаменти, їжу та іншу необхідну гуманітарну допомогу в Києвi та iнших регiонах країни. Ініціатива реалізована за підтримки благодійного фонду Твоя опора.

5 млн гривень банк спрямував Червоному Хресту в Україні, щоб надати життєво важливу підтримку українцям.

600 000 злотих (близько 4,1 млн грн) Креді Агріколь  в Польщі спрямував на допомогу українським лікарням.

270 тис. гривень Креді Агріколь спрямував на гуманітарну ініціативу від наших партнерів Lviv ІТ Cluster. На ці кошти ми підтримуємо центри тимчасово переміщених людей у Львові та області.

Для клієнтів у мобільному додатку СА+ в розділі «Платежі по реквізитах» реалізували шаблони на підтримку Збройних Сил України та благодійного фонду "Повернись живим". 20 млн гривень вже зібрано.

Банк передав 20 одиниць комп’ютерної техніки Збройним Силам України в рамках проекту «Техніка на благо». Її будуть використовувати для забезпечення належної роботи фінансового-економічних служб ЗСУ.

Як Креді Агріколь підтримав клієнтів від початку війни:

Скасував комісію за грошові перекази на картки інших банків-емітентів у мобільному додатку СА+. 0 грн комісії за всі С2С перекази незалежно від картки отримувача коштів.

Відмінив щомісячну комісію за всіма картковими пакетами послуг Креді Агріколь: Smart, Voyage, Sommelier, La Force. 0 гривень за обслуговування пакетів послуг навіть у разі, якщо клієнт не виконує умову щодо мінімально необхідної кількості та суми розрахунків карткою.

Від 24 лютого запровадив спеціальні умови обслуговування клієнтів за банківськими послугами, які діятимуть протягом 2 місяців:
  • У разі несплати обов’язкового платежу за будь-якою банківською послугою (кредитна картка, кредит, оренда банківського сейфу тощо), така заборгованість не вважається простроченою;
  • Банк не застосовує жодних штрафних санкцій у разі несвоєчасного внесення обов’язкового платежу.

Картки, строк дії яких закінчується починаючи з лютого 2022 р., банк автоматично подовжив, щоб ними можна було користуватися і надалі.

Креді Агріколь в Польщі запровадив безкоштовні грошові перекази в Україну та безкоштовне відкриття та обслуговування банківських рахунків для українців. Також  спрощена система відкриття рахунків.

Розрахунки картками Креді Агріколь доступні в торгових точках та мережі інтернет без жодних обмежень.

Інтернет-банк та мобільний банк СА+ працюють 24/7.

Наразі близько 100 відділень Креді Агріколь, а це 70% всієї мережі банку продовжують працювати. 900 співробітників відділень сумлінно виконують свої обов’язки, щоб забезпечувати щоденний банкінг для українців. У найскрутніші моменти вони проявляють свою винахідливість, щоб продовжувати підтримувати своїх клієнтів: 

У Лебедині, де внаслідок бомбардування відділення постраждало від води, усі співробітники працювали над його відновленням як могли: сушили меблі феном, ремонтували розетки, мили підлогу, стіни, меблі... Потім, коли будівля втратила мережеві зв’язки, керівник відділення знайшов приватного перевізника та отримав необхідне обладнання для заміни. Також він зміг дистанційно за допомогою аутсорсингової компанії самостійно встановити обладнання та знову підключитися до мережі.

У Харкові у перший день війни працівники діяли максимально оперативно та злагоджено та обслужили за 3-4 години близько 70-80 клієнтів у двох відділеннях. Швидке реагування було просто необхідне, адже вже до обіду почала надходити інформація про появу російської техніки та солдатів у передмісті. У перші тижні війни у Харкові велися запеклі бої. Харківський центр переливання крові працював цілодобово у зв'язку з великим потоком поранених, але обладнання для зберігання плазми було замало. Небайдужий працівник Креді Агріколь, очоливши волонтерський рух, придбав 25 скринь для зберігання плазми крові, а також кілька обігрівачів, змішувачів та іншу групу товарів Харківському центру переливання крові.

Відділення у Чугуєві і Куп`янську постраждали від бомбардувань та обстрілів у перші дні війни: пошкоджені вікна, двері та цілі частини відділень. Обладнання відділень завдяки небайдужості керівництву вдалося врятувати. Навіть у дуже складних умовах співробітники відділення у Чугуєві (неподалік Харкова) відновили роботу з клієнтами, щоб забезпечити їх готівкою.

Пов'язані теги: