Що змінилося?

Що змінилося?

Що змінилося?

1. Часу на прийняття рішень стало менше, а ціна цих рішень виросла.  

По-перше, ми вдячні нашим партнерам з-за кордону, які надали знижки або погодилися надати послуги безоплатно. Ми просто писали листи про те, що пріоритети змінилися, збережені кошти нам потрібні на адаптацію бізнесу до змін, допомогу співробітникам та армії.
По-друге, із того, що, напевне, вже не зміниться з часом, це - більш адекватне сприйняття “я-бізнес-економіка”.

Де, коли і як працювати, вирішує кожен. Але деякі позитивні зміни сталися. Бізнеси допомагають один одному та нашій країні вистояти і перемогти. Це вже не той час, коли потрібно розмірковувати вигодами. Так само і співробітники розмірковують не лише рівнем заробітної плати, а і як принести більше користі для бізнесу, який, в свою чергу, несе користь та підтримку українському бізнесу, допомагає країні.

 “Я хочу допомогти, що я можу робити ще?”. Ці зміни відбулися колективно, в один час, без прописаний інструкцій та правил, просте рішення кожного, завдяки якому ми працюємо по сьогодні.

2. Роль СЕО в команді стала надважливою.

Не можна казати, що так не було раніше. Як приклад, Президент України. Він завжди у нас був, але у цей час він став лідером і прикладом. Так само і ролі в команді. Вони завжди були, але стали певними символами команди, посилили нас і згуртували як ніколи.

З 24.02.22 до сьогодні ми щовечора отримуємо листи від СЕО зі словами підтримки, основних новин про діяльність компанії, словами подяки кожному з нас за ті чи інші досягнення, за, можливо, інколи монотонну, але наразі дуже важливу роботу та з традиційним “дякую” збройним силам, волонтерам, усім, хто допомагає і хто працює.

Тепер кожного вечора - Арестович, Зеленський і лист від СЕО :)

3. Першу чергу - безпека, у другу - підтримка бізнесу, а не навпаки.

Ми всі, всією країною відчули, як важливі наші життя та долі.

Серед наших співробітників є ті, хто ледве виїхали з Бучі, Бородянки, Харкова, і ми зосереджувалися на тому, як їм допомогти. Ми спершу бронювали та сплачували оренду будинків на заході України, лише тоді збиралися переміщуватися, хто хоче.

Ті, хто через війну не має змоги виконувати свої посадові обов’язки віддалено, LOOQME продовжує підтримувати фінансово, поки є така можливість.

4. Рішення продовжувати працювати в Україні, допомагати економіці, сплачувати податки та перераховувати на підтримку армії.

Наші хлопці-волонтери закуповують обладнання для ЗСУ. Вони - фізично, а ті з нас, хто виїхали, - своїми донатами.

Ми передали хлопцям в ЗСУ все, що планували дарувати співробітникам на річниці роботи та інші свята: брендовані худі, футболки, павербанки, рюкзаки та інші продукти, що були в офісі. Наш слоган “Тримай заряд” на сувенірці набув нового значення з цього часу, а лого LOOQME під броніками наших героїв - більше за PR.

Пов'язані теги: