Кейси Nov 18, 2021

«СЕО з натхнення» - на ютуб-каналі запускається проєкт для бізнес-ком'юніті

Рейтинг статті:9
«СЕО з натхнення» -  на ютуб-каналі запускається проєкт для бізнес-ком'юніті
«Мета проєкту – знайти відповідь на запитання: а чи можна викликати натхнення, зробити його інструментом для розвитку у бізнесі, хобі чи повсякденному житті? Ми не лише поговоримо, а й спробуємо деякі практики»
Зустріч з героями програми проходитиме на локаціях, які їх надихають.
«Коли мені потрібно прийняти рішення, а логіки та розуму недостатньо; коли потрібно відчути ситуацію, керуючись чимось ірраціональним, натхненним, несистемним; коли потрібно спіймати це натхнення і дати поштовх чомусь абсолютно новому, нелогічному і, можливо, дуже дивному, то я йду до художнього музею і довго дивлюся на одну картину», – ділиться ведуча.

Тож глядач спостерігатиме за реаліями успішних людей та зможе користуватися і перевіряти на собі ті чи інші рекомендації. А також ловити інсайти та ділитися думками, дискутувати у коментарях до відео. Таким чином вперше на ютубі в рамках проєкту сформується бізнес-ком'юніті навколо теми натхнення.

Отримати порцію корисного контенту та зробити власні висновки – все це доступно для тих, хто уважно і вдумливо стежитиме за проєктом. Вікторія обіцяє, що з кожним випуском програми глядач знайде в собі можливості розширювати власний потенціал. 

А ще – втілити отриманні знання на практиці та використовувати натхнення як інструмент для розвитку у щоденній діяльності.

Пов'язані теги: