DARI jewelry: більше ніж ювелірні прикраси

DARI jewelry: більше ніж ювелірні прикраси
Я впевнена, що наші клієнти отримують у нас в першу чергу не тільки прикрасу, а історію, настрій, натхнення. Досить часто чую, що мої прикраси є для людей знаком підтримки, нагадуванням про важливе, особисті події чи досягнення, вони є символом позитивних змін чи нових сторінок їх життя. Мене це дуже надихає.
За час війни я отримала безліч повідомлень про те, що покидаючи домівки, люди брали з собою мінімум необхідних речей, але не забувати прикраси бренду DARI jewelry. І що ці прикраси наразі служать для них нагадуванням про мирне життя, про рідний край, про все те, що було і є важливого в їх житті. Одна клієнтка розказала, що чекала, поки я напишу їй з приводу її замовлення і вирішила для себе, що коли ми почнемо роботу над її обручками, то це буде хорошим знаком не тільки для неї, а і для всієї країни. Пишу зараз і мурашки по шкірі і сльози на очах :) 

Наші цінності полягають як раз в тому, щоб бути корисними для людей, щоб робити не чергові мінімалістичні прикраси, а створювати щось важливіше, в деяких моментах навіть давати опору. І я впевнена, що нам це вдається.

Зараз ми відновили роботу нашої майстерні наскільки це можливо під час війни. Майстри частково працюють вдома, термін виготовлення замовлень трохи збільшився. Та це краще ніж нічого. Бо працювати потрібно щоб вистояти і перемогти. Прикраси можна придбати із наявності, або оформити замовлення на нашому сайті https://darijewelry.com/

Пов'язані теги: