Culver Aviation буде створювати 3D-моделі для оцінки руйнувань внаслідок війни

Culver Aviation буде створювати 3D-моделі для оцінки руйнувань внаслідок війни

Culver Aviation, частина холдингу TECHIIA, має відповідний досвід та знання, а також три переваги: швидкий аналіз даних, власний авіапарк та команду досвідчених пілотів, які дозволять компанії стати одним з лідерів цього напряму.

Швидкий аналіз даних забезпечують камери з високою роздільною здатністю, які встановлені на борту дронів компанії. Лише за один виліт дрони створюють якісне площинне зображення будівель, а власна команда GIS-спеціалістів перетворює їх на тривимірні моделі. Це швидко формує реальну картину стану об’єктів.

Авіапарк дронів власного виробництва та їх сервіс дозволяє не залежати від зовнішніх обставин, як-от вихід з України однієї з найбільших компаній-виробників БПЛА. А команда досвідчених пілотів гарантує відмінний результат після кожного польоту.

“Сьогодні звільнено близько 1100 українських населених пунктів. Уявіть, що на огляд одного доведеться витрачати день — це понад три роки. У нас є все, аби зробити це набагато швидше: налагоджені бізнес-процеси, великий парк БПЛА, досвідчені оператори, власний великий відділ GIS-спеціалістів. Маємо змогу нарощувати об’єми та масштабуватися”, — говорить Сергій Іванов, Chief Commercial Officer Culver Aviation.

Пов'язані теги: