Bombat Game: Ми працюємо, щоб забезпечити нашим дітям дитинство

Bombat Game: Ми працюємо, щоб  забезпечити нашим дітям  дитинство
Розпочинаючи бізнес в 2012 році, було важко і страшно, проте як зараз – це дійсно виклик для нас усіх. Виклик для бізнесменів, для наших працівників, покупців, для всієї країни.

Перші два тижні війни пройшли для нас як в тумані, важко було повірити, що це відбувається з нами. В Києві було важко і дуже тривожно. Проте, завдяки нашим захисникам, які захистили столицю, цього проміжку часу вистачило, аби ми опанували себе та почали мислити і працювати в умовах воєнного стану.

Перш за все – ми впевнились у тому, що всі наші працівники в безпеці, здорові і поряд зі своїми сім’ями. Ми виплатили нашим працівниками заробітну плату за лютий в повному обсязі, аби підтримати їх у цей складний час. Для збереження робочих місць, розробили план роботи. Офіс перевели на дистанційну працю, адже логістико по Києву практично була паралізована і це було небезпечно для співробітників.

Згодом, виробили гнучкий графік роботи для цеху збирання і відвантаження ігор, що дав змогу задіяти тих співробітників, що живуть поряд з виробничими потужностями. 

Слід зазначити, що основними позитивними сигналами для нас у відновленні роботи були також відновлення роботи банківських установ в Києві та поштових відділень Нової пошти і Укрпошти. Адже без нормальної роботи зазначених установ неможливо нічого продати та відвантажити покупцям. Тому, це було дуже важливим і позитивним знаком.

Найважчим було налагодити роботу з контрагентами. Звісно, що наші партнери, наприклад, з Харкова і Одеси не працюють. Це паралізувала певні процеси в виробничий сфері. У нас під Харковом були форми для лиття пластику під тиском, нам було дуже важко їх вивезти в Київ, адже Харків і досі залишається під обстрілами.

Кілька наших давніх  партнерів самі вийшли на зв'язок, щоб підтвердити свої наміри і далі співпрацювати з нами в цей непростий час.

Найбільшою проблемою зараз, звісно, є проблема розрахунків з боку оптових покупців. Війна почалася в наш гарячий сезон. Було багато відвантажень продукції незадовго до війни, тож маємо суттєву дебітороську заборгованість від партнерів. Дуже сподіваємось, що для більшості наших партнерів важкі часи пройдуть без необхідності згортати бізнес. Адже економічна війна лише розпочинається і вона теж потребує економічних солдатів. Країна має працювати.

Сьогодні вже є усвідомлення проблем, що очікують увесь український бізнес. Це, насамперед, проблема з матеріалами для виробництва нової продукції. Вона має джерелом дві інші проблеми – ускладнену, а часом і повністю зруйновану логістику, а також проблему з оплатою імпортних товарів. Обмеження на платежі закордон, наприклад, вже зараз унеможливлюють покупку паперу і картону імпортного виробництва, пластикових гранул для лиття під тиском, фарб та витратних матеріалів для друкарських машин тощо. Дуже сподіваємось, що найближчим часом ці питання будуть вирішені Урядом.

Для економіки нашої країни сьогодні дуже важливим є вистояти, щоб підтримувати наших захисників. Сьогодні дуже важливо підтримувати партнерів і контрагентів, сплачувати податки, виплачувати заробітну плату і зберігати робочі місця.

Нашим дітям обов’язково необхідно забезпечити дитинство, забезпечити розвиток і турботу незважаючи ні на що, бо вони наше майбутнє. Ми робимо усе від нас залежне, щоб в нашій країні розвивався ринок і виробництво настільних ігор, і наші дітки грали в найкращі ігри зі своїми друзями і батьками.

Тож до роботи!

Пов'язані теги: