
- BrandStory.com.ua – розповідає про кейси становлення та розвитку успішних брендів України та Світу
-
BrandStory
- К-ть постів: 1460
-
BrandStory.com.ua – розповідає про кейси становлення та розвитку успішних брендів України та Світу
- Акаунт FB: https://www.facebook.com/brandstory.com.ua/?ref=page_internal

Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати в Україні для business.ua
Зміни минулого року відбувалися і були відчутними: Україна набрала впевнений темп просування реформ, зробивши кроки у правильному напрямку та довівши світовій бізнес-спільноті серйозність ставлення до процесу реформування.
Джерело фото: www.epravda.com.ua
Зараз найголовніше не зупинятися і в жодному випадку не допустити повернення назад, адже очікування бізнес-спільноти є як ніколи високими. Поточний рік, безсумнівно, буде не з легких. Багато чого має бути зроблено, аби Україна стала місцем, куди інвестори прагнуть приходити і започатковувати бізнес. Саме тому драйверами зростання економіки України можуть стати:
1. Залучення прямих іноземних інвестицій.
Воно є ключем до сталого економічного зростання в Україні. Саме тому це має стати одним із найвищих пріоритетів на 2018 р. Під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком президент США Дональд Трамп сказав: “Зараз компанії дуже рішуче йдуть до України. Вони бачать там величезний потенціал, тому добре піклуйтеся про них”.Україна має зосередити свої зусилля на створенні сприятливих та безпечних умов для роботи інвесторів.Згідно з опитуванням Американської торговельної палати в Україні щодо інвестиційного клімату в 2017 р., найвагомішими факторами, що впливають на рішення компаній про розширення інвестицій в Україні, є сприятливий бізнес-клімат, макроекономічна стабільність та відсутність політичних ризиків. Інвестори мають бути впевнені, що їхні контракти виконуються. У цьому контексті важливо забезпечувати захист прав інвесторів шляхом проведення повномасштабної судової реформи.
2. Продовження програми Міжнародного валютного фонду в Україні.
Це надзвичайно важливо як для інвесторів, які вже працюють тут, так і для потенційних інвесторів, які розглядають нашу країну для інвестування. Кожного дня, спілкуючись з представниками міжнародних компаній, розумієш, що їхні штаб-квартири уважно стежать за тим, що відбувається в Україні. Вони прагнуть бачити стале економічне зростання. Саме тому отримувати підтримку від МВФ для досягнення подальшого економічного росту є критично важливим.3. Питання приватизації та пов’язаних з ним аспектів,
які також зумовлені зобов’язаннями України згідно з Меморандумом з МВФ. Нещодавно було прийнято законопроект “Про приватизацію державного майна”. Це може стати основою для підвищення ефективності роботи державних підприємств, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до державного бюджету, а також допомогти у боротьбі з корупцією. Найголовніше дотримуватися тривимірної прозорості приватизації — прозорості об’єкта, суб’єкта та власне процесу приватизації, адже саме це є запорукою її успішного здійснення.Читайте также: Юлия Порошенко: 8 трендов мировых агроинноваций в 2018
Читайте также: Новое заявление Цукерберга: Facebook оставит в ленте только надежные новости
4. Будь-які реформи, що відбуваються в Україні,
— це, безперечно, позитивний сигнал для іноземних інвесторів приходити до нашої країни. Водночас Україна може реалізувати низку нагальних реформ, але якщо корупція превалює, всі наші зусилля марні. Згідно з опитуванням Палати щодо інвестиційного клімату в 2017 р., головним викликом для підвищення інвестиційної привабливості бізнес назвав високий рівень корупції.Корупція — це не популістичні розмови, а виклик #1 для бізнесу.Процитую слова Державного секретаря США Рекса Тіллерсона: “Для України немає сенсу боротися за своє тіло на Донбасі, якщо вона втрачає свою душу від корупції. Антикорупційні інститути слід підтримувати, фінансувати і захищати”. Викорінення корупції є ключем до досягнення стабільності, безпеки та процвітання всіх українців. Боротьба з корупцією має бути одним із пріоритетів на 2018 р., а створення незалежного Антикорупційного суду має стати першим кроком.
5. Викликом для економіки України є недостатній захист прав інтелектуальної власності
Хоча саме інтелектуальна власність є рушійною силою інновацій та ключем для підтримки конкурентних переваг будь-якої компанії. Це вже питання глобальної величини. Відповідно до Індексу глобальної конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму Україна посідає 119-е місце серед 137 країн за рівнем захисту прав інтелектуальної власності. Це невтішний показник. Через брак захисту прав інтелектуальної власності в Україні Сполучені Штати ініціювали припинення безмитного режиму для низки українських товарів. Як відомо, 22 грудня 2017 р. президент США Дональд Трамп звернувся до Сенату та Палати представників з листом щодо припинення торгових преференцій для України. Це може стати справжньою проблемою для представників бізнесу. Саме тому бізнес прагне бачити драйвера у сфері захисту прав інтелектуальної власності — людину з уряду, яка підніме це питання на найвищий рівень і докладе максимум зусиль для його вирішення. Попереду на нас чекає насичений та складний рік, але труднощі — це, як ми знаємо, синонім цікавості. В 2018 р. Американська торговельна палата в Україні вбачає свою місію у тому, аби продовжувати допомагати уряду впроваджувати нагальні реформи. Ми залишимось рушійною силою позитивних змін у сфері ведення бізнесу і будемо всебічно сприяти просуванню України в світі як привабливого інвестиційного напрямку, адже на карту поставлено майбутнє України.Джерело: business.ua
#Хочешь стать автор BrandStory?
Присылайте текст/мнение на info@brandstory.com.ua. Не забудьте прислать фото автора, указать имя, фамилию и статус, который вы считаете важным указать при подписании автора колонки. В теме письма укажите: мнение: «автор _ название статьи». Если ваш текст окажется интересным и полезным – мы его опубликуем! Ждем ваших экспертных мнений и кейсов!
#Другие публикации в рубрике Books:
#
Другие публикации по теме:
#Читайте также: Всё, что Вам нужно знать о влогах для развития бизнеса
Читайте также: 5 верных способов использовать Google+ в продвижении вашего бизнеса
#
Читайте также: 25 дел, которые нужно сделать, чтобы ваш бизнес процветал
Читайте также: Бизнес-уроки миллионера, который руководит своими 10 компаниями из кругосветного путешествия на яхте
#
Читайте также: Павел Бандура: Инструменты для малого бизнеса: Как разложить все по полочкам
Читайте также: Алексей Кулаков: Как будут меняться каналы коммуникации человека и бизнеса?
Возможно вам также будет интересно:
#Читайте также: Как знания о работе человеческого мозга могут помочь бизнесу
Читайте также: Как составить УТП для бизнеса: 8 успешных сценариев
#
Читайте также: 10 причин использовать маркетинг-кит в бизнесе
Читайте также: Инфографика: На что жалуется украинский бизнес
#
Читайте также: Ваш бренд помогает или мешает вам?
Читайте также: Правило взаимного обмена навязывает долги
#
Читайте также: Названы сервисы, которые стали must have для деловых людей
Читайте также: Психология влияния: Правило взаимного обмена является универсальным
#
Читайте также: Система признательности: взаимный обмен «Дай» и «Бери»
Читайте также: Путь клиента: узнайте, что делают 81% В2В
Пов'язані теги:
Хто і що стоїть за створенням успішних міжнародних та українських компаній? Хочеш дізнатися про «дзеркальну сторону» бренду?
Підписуйся на наш Telegram: @brandstory