Кейси Nov 17, 2021

Як “перезавантаження” допомагає власникам успішного бізнесу

Рейтинг статті:3
Як “перезавантаження”  допомагає власникам успішного бізнесу
Добре, якщо вдається запланувати кілька відпусток на рік і поїхати ближче до моря або помандрувати, відключившись на цей період від турбот.
Але не всі мають таку можливість. Як мінімум – брак часу. Як максимум - дуже багато питань, які важливо вирішити тут і зараз.
Загалом для тих, хто вже зараз усвідомлює важливість так званого “перезавантаження”, знайти власні джерела та розробити систему їх впровадження абсолютно не складно. 

Наведу кілька з них – на ваш вибір – беріть та вводьте.

  • Гармонія в природі. Сюди відносимо піші прогулянки в парку, поїздки на вихідні за місто, перегляд атмосферних фотографій та відео про природу, прослуховування медитацій зі звуками природи, спорт на відкритому повітрі та ін.
  • Захоплення в людях. Вступайте в групи або клуби за інтересами та активно знаходьте друзів для душевного спілкування, читайте та дивіться позитивні історії успіху, беріть участь у проєктах, де знаходяться люди, що надихають за цінностями, документальні фільми та ін.
  • Натхнення в мріях та цілях – так, не припиняйте фантазувати та втілювати те, що вам під силу.
  • Баланс із собою. Це про мотивацію робити те, що подобається, розвиватися та помічати власні успіхи.
Перерахувала лише кілька напрямків, де можна черпати сили. Упевнена, що кожен із нас сам відчує який напрямок йому найближче. Залишилося тільки виробити системні звички, які й зроблять нас щасливішими.

Пов'язані теги: