5 нових напрямків діяльності від Inoxoft створених під час війни

5 нових напрямків діяльності від Inoxoft створених під час війни

З першого дня активну комунікацію ведемо і з клієнтами. В цьому напрямку головним завданням стало пояснення закордонним партнерам поточної ситуації та запевнення у можливості безперебійної роботи. На додачу на нашому сайті ми розробили сторінку Support Ukraine, де англійською розповіли про ситуацію з війною, подали посилання на перевірені джерела інформації та реквізити рахунків на підтримку України.

Результат не змусив себе чекати: всі наші клієнти лишилися з нами, а деякі вирішили розвивати проєкти та навіть збільшувати команди розробників. Один з клієнтів захотів збільшити команду в кілька разів, попросивши, щоб вона обов’язково складалася з патріотів. Інший створив унікальну NFT-колекцію (цифрових ілюстрацій), кошти від продажу якої підуть на допомогу Україні. Багато підтримки надійшло у найрізноманітніші способи: від листів та повідомлень нам до українських прапорів на корпоративних сторінках соцмережах та закликів до співгромадян підтримувати Україну.

Ще задовго до російського вторгнення ми планували стратегічне партнерство з компанією InSoft Partners. До угоди ми готувалися дуже ґрунтовно, тому наперекір війні та буквально під звук сирен підписали договір. Це партнерство допоможе нам швидше досягти поставлених цілей з росту, побудови процесів та формування сильної структури компанії, а також уникнути помилок на шляху до цього. Азарту додавала унікальність кейсу для нашої галузі у воєнний час – ця новина зацікавила навіть Forbes.ua. Світ хоче продовжувати з нами працювати, і ми повинні надати таку можливість.

Хоча б тому, що ІТ сьогодні – чи не єдина повністю вціліла галузь, яка забезпечує приплив капіталу в країну. Також айтівці дуже активно волонтерять та долучаються фінансово, а для цього нам потрібно заробляти.

Щодо четвертого напрямку, то в Inoxoft ми створили мініштаб для збору коштів на потреби ЗСУ, боротьби з дезінформацією, фізичної допомоги на місцях, ІТ-фронт. Таким чином ми вже зібрали майже 1,3 млн грн, передали армії партію електроніки, майже 250 пачок сухофруктів для сухпайків, сплели незліченну кількість сіток, пересортували гори одягу, долучилися до сили силенної ініціатив зі збору коштів, а також прихистили в офісі колег з Києва, які вже кілька тижнів тут живуть і працюють.

Такі неймовірні єднання та взаємодопомога просто вражають і додають ще більше впевненості в тому, що перемога вже не за горами!

Контакти та посилання

Сайт Inoxoft: https://inoxoft.com

Соцмережі: https://www.instagram.com/inoxoft_team, https://www.facebook.com/inoxoft

Остап Процик, employer brand manager, 067 146 79 60, ostap.protsyk@inoxoft.com

Пов'язані теги: