Досье 5 янв. 2017 г.

Прес-клуб «Україна-Форум»

Рейтинг статьи:0
Прес-клуб «Україна-Форум»
U_F

Громадська організація ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРЕС-КЛУБІВ «Україна - ФОРУМ»

Громадська організація «Україна -Форум»  виникла  в 1993-му  році. Саме тоді в Україні розпочалася національна освітня програма ринкових реформ, яка здійснювалася за підтримки USAID, і з’явилася ідея об’єднати та залучити до програми журналістів, громадянська та професійна позиція яких була спрямована саме на здійснення реформ. Перший осередок був відкритий у Києві. Протягом двох років за підтримки Національної  спілки журналістів такі осередки виникли в усіх регіонах України. А постійними учасниками цих заходів стали понад 700 журналістів по всій країні.
Ідейним натхненником та багатолітнім керівником організації став Максим Рильський – відомий журналіст і, до речі, внук поета Максима Рильського.
   В 1997 році «Україна-Форум»  отримала статус Всеукраїнського громадського об'єднання журналістів. Того ж року був проведений Всеукраїнський економічний форум журналістів за участю Президента Л.Кучми. З 1998 року «Україна-Форум» організовує щорічні прес-семінари для Адміністрації Президента, Верховної Ради, кабінету Міністрів. Організація провела більше тридцяти одно- та дводенних прес-семінарів за участю президентів (Л.Кучми, В. Ющенка), тодішніх Прем’єр-міністрів та Голів Верховної Ради, членів уряду, народних депутатів. Організація заснувала премію «Нестор-літописець», яка присуджується журналістам за кращі публікації на загальнодержавні теми. В державному казначействі було виготовлено срібну пам’ятну медаль «Нестор-літописець». Крім того, враховуючи широкі можливості організації в сфері комунікації, співпрацювати з нею прагнули великі міжнародні компанії, які виходили на український ринок. Разом з міжнародним  PR-холдингом  «Віллард груп» Центр засобами комунікацій сприяв виходу на український ринок транс-національних компаній  Coca-Cola, Unilever,  Philip Morris,  Danone, Чумак, Daewoo, Kraft, GlaxoSmithCline,  life:), Монсанто та багатьох інших. Окремий напрямок діяльності Центру – проведення інформаційно-освітніх програм. «Україна-Форум» реалізувала грантові проекти від USAID та Міжнародного валютного фонду.  Тривалий час організація проводила інформаційно-освітні програми на замовлення Європейскої бізнес асоціації,  International Finance Corporation, Українського союзу промисловців та підприємців, Української асоціації споживачів і багатьох інших.
Загалом, більше сотні освітніх програм, тисячі круглих столів та журналістських розслідувань здійснив за майже 20 років існування прес-клуб «Україна-Форум».

Контакты:

Сайт: www.ukraine-forum.org  

Связанные теги: