Досье 2 мая 2017 г.

Європейська Бізнес Асоціація

Рейтинг статьи:0
Європейська Бізнес Асоціація
  Європейська Бізнес Асоціація: провідна організація міжнародного бізнесу в Україні Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу Асоціація виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. Ми працюємо для того, аби дати своїм компаніям-членам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.
Об'єднуючи більш ніж дев'ятсот компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку.
Європейська Бізнес Асоціація та її команда – це досвідчений та якісний GR-радник для вашої компанії, це допомога у налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями. Серед наших членів – компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу. Активності та сфери діяльності: захист інтересів іноземних та вітчизняних інвесторів на найвищому державному рівні; сприяння співпраці компаній-членів і налагодження тісних контактів між ними; допомога підприємствам у розвитку на українському ринку, включаючи можливості PR; забезпечення компаній-членів комплексною інформацією про те, що відбувається в країні та її регуляторному полі. Європейська Бізнес Асоціація допомагає бізнесу охопити всю країну завдяки зв'язкам між офісами, що розташовані в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові.
Європейська Бізнес Асоціація є більше ніж просто асоціація, ми є універсальним інструментом для бізнесу.
Асоціація активно сприяє розвитку співробітництва між Україною та ЄС.  

Контакти (головний офіс Асоціації у Києві): 

Сайт: www.eba.com.ua E-mail: office@eba.com.ua Тел: 044 496 06 01; 044 496 06 02 Адреса: 1-й поверх, Андріївський узвіз, 1A, Київ, 04070, Україна

Связанные теги: