Досье 12 дек. 2018 г.

Євраліс Семенс

Рейтинг статьи:0
Євраліс Семенс
 

Кооперативна Група Євраліс створена французькими фермерами, виробниками пшениці, у 1936 році, і нині налічує 7 000 акціонерів та 5 150 співробітників.

Євраліс Семенс, насіннєвий підрозділ французької кооперативної Групи Євраліс, щорічно інвестує 13% свого обігу у дослідження, а виробництво насіння здійснюється на 3 насіннєвих заводах: у Лескарі (Франція), Севільї (Іспанія) та Черкасах (Україна). Для створення інноваційних гібридів Євраліс Семенс використовує найсучасніші лабораторні технології та більш ніж 20-річний досвід у молекулярному маркуванні і біотехнологіях для прискорення генетичного прогресу. Євраліс Семенс — провідна європейська насіннєва компанія, входить до французької агропромислової групи Євраліс, що була заснована на південному заході Франції у 1936 році. Стрімке зростання компанії базується на ексклюзивних інноваційних розробках: понад 14% свого обороту виробник витрачає на дослідні програми, метою яких є виведення найкращих гібридів, ідеально придатних до різних умов вирощування.   Усі інновації компанії спрямовані на виробництво насіння високої якості. Це завдання в Європі виконують три заводи компанії: перший із них — у м. Лескар (Франція), другий — у Севільї (Іспанія), та третій — поблизу Черкас, с. Білозір’я (усі вони ідентичні щодо високої якості виробництва). ТОВ «Євраліс Семенс Україна» (український підрозділ французької кооперативної Групи Євраліс) налічує 350 співробітників та повністю контролює вертикально-інтегрований виробничий цикл насіння: польове виробництво, доробка і кондиціонування насіння на заводі Євраліс на Черкащині, операційний маркетинг та комерціалізація в межах України. Компанія щорічно закладає широку мережу демонстраційних та технологічних випробувань своєї продукції по всій території України, а відділ наукових розробок і досліджень тестує новостворені гібриди та досліджує їхню адаптивність до нашого клімату. Компанія Євраліс Семенс Україна пропонує фермерам гібридне насіння кукурудзи від раннього до середньо-пізнього ФАО, насіння соняшника, що відповідає потребам фермерів в усіх сегментах ринку, а також насіння сої, сорго та озимого ріпаку.

Контактні данні «Євраліс Семенс Україна»:

Сайт: euralis.ua e-mail: kiev.seeds@euralis.com Тел.: +38 (044) 353 45 73 03040, м. Київ, вул. Васильківська, 14, оф.513  

# По поводу публикации ДОСЬЕ про вашу компанию на сайте BrandStory.com.ua пишите на brandstory.n@gmail.com #

Другие компании в рубрике Досье:

  #

Sigi

Бренд дитячого одягу З першого дня існування компанія Sigi поставила собі за мету створювати… #

Zo-Zoo

Аксесуари для дітей і дорослих Цього року бренд Zo-Zoo відзначив другу річницю свого існування…. #

Мамина Мануфактура

Майстерня із виготовлення декорацій та іграшок із картону «Мамина Мануфактура» #

ZARINA

ZARINA— украинский ювелирный бренд, основанный 28 сентября 1998 года #

Розумний Лис

Виробництво розвиваючих іграшок Успіх компанії «Розумний Лис», яка працює два роки… #

Papa atelier

Cтильна й зручна шкільна форма Papa atelier виробляє стильну і зручну шкільну форму. Компанія

Связанные теги: