Досье 6 мая 2017 г.

Ernst & Young

Рейтинг статьи:0
Ernst & Young

Ernst & Young  Global Limited (відома як EY) — одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають професійні послуги, та одна з компаній «Великої четвірки» поряд з Deloitte, KPMG та PwC. EY надає аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги.

EY функціонує як мережа компаній-членів, зареєстрованих в різних країнах, кожна з яких є окремою юридичною особою. В EY працюють понад 190 000 співробітників у понад 700 офісах у близько 150 країнах світу. Штаб-квартира компанії знаходиться у Лондоні.
Історія EY починається 1849 року із заснуванням компанії Harding & Pullein у Англії. У сучасному вигляді компанія сформувалася внаслідок злиття Ernst & Whinney та Arthur Young & Co. у 1989 році.
Компанія була відома під назвою «Ernst & Young» до 2013 року, коли відбувся ребрендинг і зміна назви на «EY». Абревіатура «EY» неформально використовувалася для позначення компанії і до початку її офіційного використання. Сайт: http://www.ey.com/  Сайт укр.версія: http://www.ey.com/ua/uk/home

Связанные теги: