Досье 3 апр. 2017 г.

ДП “ПРОЗОРРО”

Рейтинг статьи:0
ДП “ПРОЗОРРО”

Державне підприємство “ПРОЗОРРО” засноване на державній власності та належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. ДП “ПРОЗОРРО” у минулому мало назву ДП “Зовнішторгвидав України”. Свою назву підприємство змінило саме напередодні набрання чинності Закону України “Про публічні закупівлі” і ми вважаємо це дуже символічним.
Зміна назви – це один із фінальних кроків трансформації підприємства.
Свідчення того, що славнозвісне бюрократичне ДП “Зовнішторгвидав України” з довгим шлейфом корупційних скандалів перетворилося на ефективну організацію, яка є надійною основою реформи публічних закупівель. Згідно з наказом №473 від 18.03.2016 ДП “ПРОЗОРРО” є власником центральної бази даних ProZorro і відповідає за навчально-консультаційну, технічну і маркетингову підтримку системи публічних закупівель. Найближчі плани щодо розвитку системи – завершити інтеграцію з державними реєстрами, налагодити роботу на національному рівні і поширити успішний досвід на інші сфери і навіть інші країни.
У перспективі ДП “Прозорро” має перетворитися на успішну ІТ-компанію, яка займатиметься розробкою та впровадженням інноваційних продуктів як всередині країни, так і за кордоном.

Связанные теги:

Читайте также: