Досье 5 апр. 2017 г.

Брикетна фабрика ТОВ “Харківський брикет”

Рейтинг статьи:0
Брикетна фабрика ТОВ “Харківський брикет”
  Брикетна фабрика ТОВ “Харківський брикет” була засноване в липні 2016 року в місті Чугуїв Харківської області. Завданнявиробництво вугільних брикетів з метою забезпечення споживачів якісним і доступним паливом.
Виробництво збудоване на основі технологій та обладнання українських виробників з урахуванням кращого міжнародного досвіду.
Якісні характеристики вугільних брикетів забезпечують технічні умови їх виробництва, внесені до єдиного Державного реєстру технічних умов України (ТУ У 19.2-40624227-001:2016). Продукція ТОВ «Харківський брикет» має сертифікат якості, виданий Міністерством економічного розвитку та торгівлі України та Українським Державний науково – дослідним вуглехімічним інститутом, що дає можливість реалізовувати вугільні брикети марки «КВ» по всій території України та за її межами. На підприємстві постійно нарощують обсяги виробленої продукції, чому сприяє два важливих фактори: - по-перше, тут приділяють велику увагу поліпшенню якості брикетів, для чого тісно співпрацюють з науковцями; - по-друге, піклуються про зменшення собівартості продукції, використовуючи сучасні технології.
Продукція ТОВ «Харківський брикет» - це високі споживчі характеристики, гарантована якість та адекватна цінова політика, завдяки чому споживачі отримують доступне тепло в свої оселі і значну економію грошових коштів.
 

Контактні дані: 

Сайт:  www.kharkov-briquet.com.ua/uk/ Тел.:          +38 068 1872 260 e.mail:       khar.briquet@gmail.com Адреса:   м.Чугуїв,  вул. Мічуріна, 8    

Связанные теги:

Читайте также: