Точка зору Dec 21, 2021

Старт єПідтримки: як отримати 1000 грн в Дії

Рейтинг статті:3
Старт єПідтримки: як отримати 1000 грн в Дії

Як подати заявку на виплату:

• Оформіть спеціальну картку єПідтримка в одному з банків партнерів. Онлайн або офлайн.
• Завантажте застосунок Дія та авторизуйтесь у ньому.
• Переконайтесь, що у вас є «зелений» COVID-сертифікат в застосунку Дія.
• Зайдіть у розділ Послуги та виберіть єПідтримку.
• Виберіть для виплати картку єПідтримка і очікуйте надходження коштів.
Гроші можна витратити на книжки, спортзал квитки у кіно, театр, музеї, концерти або на перевезення в межах України. Детальніше про те, як єПідтримка працює в Дії, дізнайтеся із сайту — https://e-aid.diia.gov.ua.
Ви отримуєте гроші на 4 місяці. Якщо за цей час ви їх не витратите, рахунок закриють. Розплачуватися можна буде онлайн і офлайн, але лише на вказані категорії українського бізнесу. Банки розпізнаватимуть її під час оплати карткою за допомогою МСС-кодів. Це код, який присвоюється торговій точці та характеризує напрям її бізнесу. У разі оплати карткою єПідтримка він має збігтися з одним із кодів, вказаних у постанові.
Витратити гроші ті на категорії товарів та послуг, яких немає в переліку, переказати їх на іншу картку, зняти готівкою буде неможливо. Програма реалізується виключно в застосунку Дія. Тому не ведіться на шахраїв. Кіберполіція уважно відстежуватиме всі підозрілі ситуації та виплати.
Команда Мінцифри самостійно розробила всю механіку реалізації виплати. Шукали різні варіанти по світу, але зрозуміли, що їх ще не існує. Ми створили алгоритм так, що людині не потрібно йти кудись. Лише кілька кліків на відкриття картки та реєстрацію на послугу. Отримання 1000 грн без контактів з іншими людьми та держустановами. Що дуже важливо в умовах пандемії.

Источник

Пов'язані теги:

Читайте також: