Точка зору Oct 18, 2021

РНБО - ручний інструмент в політичній боротьбі?

Рейтинг статті:2
РНБО - ручний інструмент в політичній боротьбі?
Експертне середовище вже давно назвало РНБО як ручний інструмент в політичній боротьбі. Орган, насправді, повинен захищати національні інтереси країни від загроз. Зараз скочується на судилище.
Неважливо хто ви - політик чи бізнесмен. РНБО може без суду і слідства звинуватить вас у контрабанді, бандитизмі, тероризмі або в інших смертних гріхах. При цьому ніхто не спирається на висновки експертизи або розслідування правоохоронних органів. Замість загальноприйнятої практики - спочатку кримінальну справу, потім рішення суду і тільки після цього санкції, влада вирішили йти зворотним шляхом.
Правда, і тут, «санкції» будуть бити по кишенях чесних людей і їх репутації. Справжнім же корупціонерам такі обмеження не працюють. Наприклад, відомий «контрабандист» Вадим Альперін і власник будівельного бізнесу Араік Амирханян незважаючи на чинні санкції продовжують заробляти гроші. Кажуть вони просто створили нові компанії і переписали їх на підставних людей. «Сірі схеми» і далі приносять прибуток, а держава втрачає мільйони.
Влада не церемониться - якщо неугодний бізнесмен чи політик – діятимуть жорстко. Приклад Разумкова цьому приклад. Іншим на замітки, так би мовити. Так, за моєю інформацією, в цю або наступну п'ятницю будуть вводитися санкції РНБО проти підприємців. І саме для цього вже готують медійне поле.
Ну що ж, скочуємося все більше і більше в радянські часи. Коли політична доцільність замінює собою закон.

Джерело-facebook

Материалы, публикуемые в разделе "Мнения", отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с позицией редакции онлайн-платформы «BrandStory». Редакция не несет ответственности за материалы опубликованные в разделах «Экспертное мнение» и «Мнения компаний».

Пов'язані теги:

Читайте також: