Точка зору Feb 14, 2022

Оновлюємо Інформатику для учнів усіх класів

Рейтинг статті:1
Оновлюємо Інформатику для учнів усіх класів
Ми хочемо, щоб в нашій країні створювались мільярдні компанії, а кількість спеціалістів зросла в два або й три рази. Тому що зараз попит великий — IT-ринок розвивається, а спеціалістів мало. В Україні є компанії, де відкрито 2-3 тисячі вакансій.
Враховуючи такий запит на айтішників, паралельно із запуском Дія.City ми працювали над реформою IT-освіти в Україні. Цей проєкт є одним із компонентів цифрової держави, яку ми створюємо.
Зараз ситуація потребує оновлення. Учні в школах користуються ПЗ, яке вже давно неактуальне. Потребує оновлення і матеріально-технічна база. У школах не вистачає вчителів з ІТ-освітою, предмет викладають вчителі інших предметів. Це зовсім не ті уроки інформатики, які допоможуть дітям знайти себе у новому цифровому світі.
Ми хочемо створити IT-платформу, на якій постійно оновлюватимемо все. Це зміна парадигми. Це також і робота з вчителями, постійна перекваліфікація. Ми будемо інвестувати в цей напрям.
Впевнений, що оновлені уроки з інформатики стануть тим першим базисом, який допоможе дітям потім легко знайти себе в IT-спеціальностях. А вчителі будуть заряджати та мотивувати своїх учнів на нові знання.
Дякую моєму заступнику Валерія Іонан.

Джерело

Пов'язані теги:

Читайте також: