Экспертное мнение 10 авг. 2021 г.

Всіх диктаторів, і «малих» і «великих», можна викрити…

Рейтинг статьи:5
Всіх диктаторів, і «малих» і «великих», можна викрити…
1. Соціальні проекти.
Вони мають бути видимі, зрозумілі, до них можна доторкнутись, громадянин має відчути їх на власній шкурі. Звісно йде солідна пропаганда в стилі «тільки ми це змогли», «інші крали, а ми будуємо». Байдуже, що попередники заклали фундамент, головне менеджмент емоцій через телевізійну картинку
2. Всі диктатори залишаються при владі до тих пір, поки оплачують забаганки тих, хто їх боготворить.

Bruce Bueno De Mesquita, зокрема, називає це «підтримувати коаліцію через постійне вливання грошей». В нас це називають конверти, які депутати отримують за свою відданість лідеру. Чи не так?

3. Ну і найбільш цікаве - кожен диктатор, «малий» чи «великий», завжди має так званий «pet project», тобто улюблений проект, це як домашнє цуценя, яке він леліє, оберігає та плекає.
Всі можуть бути незгідні з цим, воно може сотню разів місять під двері, але він його любить. Однодумці можуть сто разів казати, що цей проект абсурдний чи економічно не вигідно, але диктатор стоятиме на своєму. Тому що це улюбленець, аксіома.
От вам і шляхи освоєння коштів. Ви думали в економіку? Ні, той хто має владу в крані, має владу і на гроші, які циркулюють в системі, так працює в тих країнах, де диктатор узурпує владу, натомість там де працюють інституції, гроші працюють на громадян.

Джерело: www.facebook.com

 

Связанные теги:

Читайте также: