Експертна думка Apr 20, 2022

Ви неймовірні! Як Україна вплинула на волонтерський рух у світі

Рейтинг статті:1
Ви неймовірні! Як Україна вплинула на волонтерський рух у світі
В Україні волонтерський рух існує з часів незалежності. Раніше він мав здебільшого гуманітарне спрямування – допомога бездомним, підтримка пенсіонерів, порятунок тварин.
Все змінив 2014 рік. Революція Гідності та російська агресія на Сході України об’єднала небайдужих людей у прагненні допомогти українській армії. Завдяки волонтерам наше військо перетворилось на одну з найсильніших армій Європи. Вони знаходили все: оснащення для бійців, зброю, автомобілі, кошти на реабілітацію поранених.
В наш час волонтерський рух став ще потужнішим, об’єднавши українців у такі непрості часи. Волонтери допомагають армії в усьому. Українці мають шалену підтримку з боку волонтерів з усіх куточків світу, адже милосердя та гуманізм не знають кордонів. І звісно, як і в довоєнні часи, також допомагають стареньким і рятують домашніх улюбленців.
Сьогодні, 20 квітня, світ відзначає День вдячності волонтерам. Людям, які поспішають допомогти, навіть ризикуючи життям, ангелам-охоронцям наших бійців, рятівникам тих, хто опинився у скруті.
Дякую вам за відважність та щиру допомогу! Ви тримаєте наше небо, і це неоціненно.

Джерело

Пов'язані теги:

Читайте також: