3. І тут відразу важка тема, щодо якої я не знаю правильної відповіді. Я розумію, що у нас повномасштабна війна. І я розумію, що вона потребує людського ресурсу, чоловіків, в першу чергу. Але, з іншого боку, я також розумію, що економіка має продовжувати працювати, експортувати, генерувати податки і валютні надходження. І зараз ця розтяжка стає все більш важкою. Я відверто не знаю, що ми маємо робити, я не маю доступу до всієї інформації і "військової таємниці". Чи то варто, як в Другу Світову СРСР, ставити всю економіку виключно на військові рейки, і всі, абсолютно всі тоді працюють на фронт, стаючи сестрами милосердя і бійцями, ніяких "мирних бізнесів as usual", ніяких парламентських асамблей і відряджень, ніякого навчання за кордоном, ніяких олімпіад і футбольних матчів чи конкурсів краси десь там. Всі - воювати.