Експертна думка Jul 20, 2021

Як почати свій перший бізнес?

Рейтинг статті:7
Як почати свій перший бізнес?

1. Починайте з малих об’ємів. Інвестуйте спершу невеликі гроші в проект та купуйте невелику кількість товару. І тільки тоді, коли зрозумієте, що товар справді користується попитом, інвестуйте в більші партії та більший масштаб.


 

2. Наймайте на роботу професіоналів або консультуйтесь з людьми, які вже мають досвід у вашій сфері. Навіть якщо вам здається, що ви передбачили всі ризики та повністю готові до запуску — в проекті завжди будуть моменти, які неможливо передбачити без досвіду.


 

3. Вивчіть конкурентів. Оцініть, хто є виробником, а хто — імпортером. Проаналізуйте вартість та якість їх товарів, рівень обслуговування та маркетингу, просування. Це допоможе зрозуміти недоліки та переваги ваших конкурентів, зрозуміти, в чому ваші сильні сторони та виокремити ваші конкурентні перваги.


 

4. Боріться за собівартість. Більшість молодих підприємців хочуть одразу купити дороге та сучасне обладанання для виробництва, але пам'ятайте, що це збільшує собівартість. Шукайте хорошу, але дешевшу альтернативу там, де це можливо.


 

Ще більше корисних порад та мої реальні кейси — у новому відео на YouTube каналі.
Джерело - facebook.com Фото epravda.com.ua
 

Пов'язані теги:

Читайте також: