Точка зору Oct 21, 2021

Чому Приватбанк обмежив кількість переказів між картами. Кого зачепить?

Рейтинг статті:1
Чому Приватбанк обмежив кількість переказів між картами. Кого зачепить?

Для чого Приватбанк обмежив кількість переказів?

Чимало фізичних осіб підприємців (ФОП) використовують свої особисті карти для отримання оплати за товари та послуги. Так вони економлять на сплаті податків. Однак, згідно законодавства, всі оплати від такої діяльності повинні йти на рахунок ФОП.
Окрім того, продавці товарів через маркетплейси (OLX, Prom та ін.), або фізособи які надають послуги, наприклад перукарі чи майстри з манікюру, взагалі не мають ФОПа і приймають оплату товарів на особисті карти.
Зачепить також покупців товарів на міжнародних інтернет-магазинах (наприклад aliexpress, Amazon, Asos, shopbop), які за місяць роблять більше 25 транзакцій за кордон, а також українських продавців крафтової продукції на міжнародній платформі etsy, які приймають на свою карту Приватбанку в місяць більше 30 транзакцій з інших країн.
Обмеження стосуватиметься і продавців/покупців криптовалюти, які здійснюють багато дрібних угод через біржі (наприклад Бінанс) з карти на карту.
Що буде далі? Після встановлення ліміту Приватбанком клієнти, транзакції по картам яких перевищують ліміти, мігрують в інші банки, наприклад Монобанк. Однак вводити ліміти на кількість переказів можуть зобовязати всі банки.

Джерело

Пов'язані теги:

Читайте також: