Точка зору Oct 15, 2021

За малим та середнім бізнесом — майбутнє

Рейтинг статті:1
За малим та середнім бізнесом — майбутнє

За малим та середнім бізнесом — майбутнє.

Тому ми змінюємо комунікацію держави і бізнесу, стаємо партнерами, підказуємо у складних ситуаціях. Для того, щоб бізнес і надалі розвивався в Україні, потрібна установа, яка б займалася державною політикою щодо бізнесу та відстоювала його інтереси.

Тому, разом із Міністерство економіки України та Секретаріатом Кабміну ініціювали трансформацію Офісу з просування експорту в Офіс з розвитку підприємництва та експортуhttps://epo.org.ua/. Завдяки бізнес-заходам та освітнім проєктам, що відбулися протягом 2020 року, у 2021 році клієнти Офісу вже підписали контракти на суму $ 47 млн у таких індустріях, як IT, легка промисловість та сільськогосподарське машинобудування.

В Офісі буде 10 підрозділів, які займатимуться усім — від створення національної стратегії та юридичних питань до залучення інвестицій. Аналізуватимуть проблеми підприємців і відповідно вноситимуть зміни до законів разом з Міністерством економіки України. А спільно з фондом підприємництва та Український культурний фонд формуватимуть фінансові програми для бізнесу.

 

Крім того, Офіс сприятиме створенню та зростанню стартап-екосистеми. А також дозволить збільшити кількість зареєстрованого бізнесу в Україні, що означає плюс до бюджету і економіки.  

Джерело - facebook

Материалы, публикуемые в разделе "Мнения", отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с позицией редакции онлайн-платформы «BrandStory». Редакция не несет ответственности за материалы опубликованные в разделах «Экспертное мнение» и «Мнения компаний».

Пов'язані теги:

Читайте також: