Точка зору Feb 14, 2022

Які послуги Мінцифра презентувала на Diia Summit

Рейтинг статті:2
Які послуги Мінцифра презентувала на Diia Summit
Які послуги ми з командою Мінцифри презентували сьогодні на Diia Summit?
  • Зміна місця реєстрації тепер доступна по всій Україні. Тепер кожен без жодних папірців і черг просто може вказати адресу, за якою планує проживати, на порталі або в застосунку Дія, та отримати підтвердження від власника житла.
  • Шеринг техпаспорта. Тепер у декілька кліків ви можете пошерити техпаспорт у застосунку із близькою людиною, яка користується вашим авто. Таким чином, вони матимуть право на користування вашим авто. Заява подається в пару кліків та обробляється до 10 хвилин.
  • Опитування. Важлива послуга для розвитку електронної демократії в країні. Вона дасть можливість для спілкування держави з українцями, а це у свою чергу принесе цінний фідбек. Опитування серед користувачів Дії допоможуть органам влади дізнатися думку суспільства з того чи іншого приводу, а команді — у розробці нових послуг.
  • Автоматична реєстрація будівництва. Раніше його можна було отримати на порталі Дія, але чекати на розгляд протягом 10 робочих днів. Відтепер послуга надається автоматично, а результат замовник отримує одразу.
  • Довідка про несудимість. Це одна з найпопулярніших довідок серед українців. Їх отримують близько 1 млн щороку. Наприклад, для військкоматів або для влаштування на роботу. Тепер отримати цю довідку можна буде в декілька кліків, не використовуючи послуги посередників.
  • Е-грошова допомога ВПО без зміни даних. Тепер замість того, щоб ходити до чиновників та приносити теку тих самих паперів — можна за кілька хвилин отримати послугу на порталі Дія.
Уже більше 14 млн українців користуються зручними продуктами в Дії. Ми показали, що держава може бути зрозумілою в спілкуванні з людьми, ставити їх на перше місце та не завалювати зайвими питаннями про довідки, витяги та ксерокопії.
Команда Мінцифри не лише будує цифрову державу з найзручнішими онлайн-послугами, а й постійно покращує рівень її безпеки. Це пріоритет із дня заснування Міністерства.  

Джерело

Пов'язані теги:

Читайте також: