Натхнення може і має бути нормою життя, системою, однією зі складових робочого та творчого процесу.
Найпростіший спосіб досягти цього – чітко визначити, що вас надихає: музика, живопис, театральне мистецтво, кінематограф, подорожі, зустрічі з друзями, танці, література, прогулянки, заняття спортом і чітко зафіксувати час для цього у своєму тижневому або місячному графіку.

Я сама вже багато років в бізнесі, та ще й в айтішці. Ми підкорюємо хаос на підприємствах, створюючи системи, автоматизуючи бізнес-процеси. Для мене людяність + автоматизація — це базис для розвитку та досягнення цілей. І якщо частину корисних емоцій можна навчитись викликати, чому б не зробити з цього систему, чому б не розробити здоровий алгоритм для перезавантаження, натхнення?

Будемо говорити і про такі більш глибокі практики для пошуку натхнення як: ретрит (усамітнення), продуктивне байдикування, медитація тощо.
Але головним нашим завданням під час цих дискусій буде пошук відповіді на питання чи можна навчитись викликати натхнення та зробити його системним інструментом для розвитку? Адже ми живемо у такі буремні часи, коли лишатися в ресурсі, бути наповненим та гармонійним конче необхідне кожному. І не важливо чим ви займаєтесь: очолюєте бізнес, чи працюєте водієм таксі. Будь-яка людина має жити в гармонії з собою та зовнішнім світом, аби бути здоровою ментально та фізично, та мати можливість дарувати тепло рідним і близьким. Тож давайте вчитися наповнюватися та надихатися разом.
Читайте також:


