Точка зору Dec 4, 2021

А де у вашому графіку час для натхнення? Чи муза - це лише для митців?

Рейтинг статті:9
А де у вашому графіку час для натхнення? Чи муза - це лише для митців?

Натхнення може і має бути нормою життя, системою, однією зі складових робочого та творчого процесу.

Найпростіший спосіб досягти цього – чітко визначити, що вас надихає: музика, живопис, театральне мистецтво, кінематограф, подорожі, зустрічі з друзями, танці, література, прогулянки, заняття спортом і чітко зафіксувати час для цього у своєму тижневому або місячному графіку.

Для багатьох бізнесменів, керівників, новаторів та стартаперів отакі невеличкі паузи – норма життя. Адже хто, як не вони краще за всіх розуміють важливість відпочинку для тіла та мозку, часу на перезавантаження, відновлення внутрішнього ресурсу. Від цього залежить їх продуктивність, креативність, працездатність, рух вперед та зрештою успіх. Але ж успіху прагнемо ми всі. Правда ж?

Я сама вже багато років в бізнесі, та ще й в айтішці. Ми підкорюємо хаос на підприємствах, створюючи системи, автоматизуючи бізнес-процеси. Для мене людяність + автоматизація — це базис для розвитку та досягнення цілей. І якщо частину корисних емоцій можна навчитись викликати, чому б не зробити з цього систему, чому б не розробити здоровий алгоритм для перезавантаження, натхнення?

Саме тому я вирішила запустити свій власний YouTube-канал присвячений особистостям, які стоять за брендами, їх життєвим навичкам та звичкам, їх способам надихати та бути натхненними. ми будемо обговорювати в кожному випуску з лідерами бізнесу, керівниками провідних компаній те, які підходи вони застосовують у власному житті.

Будемо говорити і про такі більш глибокі практики для пошуку натхнення як: ретрит (усамітнення), продуктивне байдикування, медитація тощо.

Але головним нашим завданням під час цих дискусій буде пошук відповіді на питання чи можна навчитись викликати натхнення та зробити його системним інструментом для розвитку? Адже ми живемо у такі буремні часи, коли лишатися в ресурсі, бути наповненим та гармонійним конче необхідне кожному. І не важливо чим ви займаєтесь: очолюєте бізнес, чи працюєте водієм таксі. Будь-яка людина має жити в гармонії з собою та зовнішнім світом, аби бути здоровою ментально та фізично, та мати можливість дарувати тепло рідним і близьким. Тож давайте вчитися наповнюватися та надихатися разом.

Пов'язані теги:

Читайте також: