Досье 2 янв. 2017 г.

USAID

Рейтинг статьи:0
USAID

United States Agency for International Development, USAID

usaid-logo

Агентство США з міжнародного розвитку  — незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. Адміністратор Агентства та його заступник призначаються президентом за згодою Сенату і діють в координації з Державним Секретарем США.

Основні напрями роботи Агентства включають в себе підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров'я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в більш ніж 100 країнах світу.
Акт про створення USAID був підписаний президентом Джоном Кеннеді в листопаді 1961 року.
Вперше один з державних інститутів США цілком зосередився на довгостроковій допомозі в економічному і соціальному розвитку інших країн, об'єднавши в собі функції декількох раніше існуючих організацій.
На фінансування програм цієї організації щорічно виділяється близько 1% федерального бюджету США. USAID має свої представництва в більшості країн світу. Створення Агентства стало результатом роботи по впорядкуванню розрізнених програм американської міжнародної допомоги, в основі яких лежав План Маршалла, за яким США надавала допомогу післявоєнній Європі і який завершився в червні 1951.

Діяльність в Україні

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров'я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,7 мільярда доларів.

Контактні дані:

Дата заснування: 1961 р. Голова: Раджив Шах Положення:  Вашингтон Офіційний сайт: usaid.gov  
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Читайте также: