Анонси Dec 16, 2021

16 грудня, онлайн. Аквакультура: Кращі агропрактики

Рейтинг статті:2
16 грудня, онлайн. Аквакультура: Кращі агропрактики
Розкриє секрети впровадження кращих практик, а саме: розробка та впровадження системи розумного відеонагляду за ставками, що дозволяє економити ресурси на охороні від браконьєрства; розробка системи он-лайн реєстрації та бронювання і оплати місць відпочинку і риболовлі та ін.

Слід зауважити, що господарство ТОВ «Аква Сіті» є співзасновником ГО «Міжрегіональний Центр Розвитку Аквакультури в Україні».

До участі у мітапі запрошуються фермери, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, аграрних професійних організацій/асоціацій, закладів аграрної науки та освіти, дорадчих служб та аграрних консалтингових компаній, проектів міжнародної технічної допомоги, ЗМІ.

Долучайтеся!!! Буде цікаво та корисно!

Дата: 16  грудня 2021р.
Час: 10:00-11:45
Де: ZOOM-платформа
Посилання для реєстрації:  

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Проект реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): https://www.facebook.com/usaid.agro/.

Читайте також: