Син прийшов до мене за порадою, я чесно відповів, що негативно ставлюся до такої ідеї. Івану пояснив, що навіть у дорослих стартапи рідко злітають. Якщо він інвестує в ідею друга $500, і вона прогорить, то однокласник хоча б отримає досвід. А Іван просто втратить гроші.
Тому зараз я готовий проінвестувати в навчання. Коли він матиме знання, він зможе вкласти свою роботу в стартап. У цьому випадку більше шансів на успіх.
На мою думку, це правильний підхід до виховання молоді. Тому сьогодні ми прийшли до IT-школи і на наступному тижні Іван буде вчитись робити свій перший сайт. Можливо, це стане його першим бізнесом:)