Є українські підприємці, до яких я ставлюсь з повагою та до думки яких я уважно прислухаюсь. Це ті, хто створив мільярдні компанії з нуля, такі як засновники Нова пошта, ROZETKA, Ajax Systems, Monobank, Biopharma.
Вони дуже рідко когось критикують.
Але якщо критикують, то це точно цікаві поради, до яких варто прислухатись.
По-перше, вони постійно зайняті своєю справою та знають справжню ціну часу та помилок.
По-друге, зворотній зв’язок від них завжди буде у конструктивному та позитивному ключі, що доповнює вашу картину світу, рухає вперед.
Але є люди, які самі в цьому житті ще нічого не досягли, але постійно критикують інших. Їх переважна більшість. Що б ви не робили, вони вас навчать як краще, засудять та знайдуть негатив.
Сьогодні бачу в країні дуже багато порожнього хейту з будь-якого приводу.
Виклик для кожного з нас — це змінити цей негативний тренд.
Цінуйте справжніх менторів та не звертайте увагу на критиканів.
Як казав великий мудрець Вінстон Черчилль: «Ви ніколи не дійдете до місця призначення, якщо кидатиме камінням у кожного пса, що лає».
Джерело