І це залежить лише від нас.-
Сьогодні є позитивна новина — Єврокомісія рекомендувала надати Україні статус кандидата на членство в ЄС. Якщо таке рішення буде прийнято, нам це відкриє величезні можливості, але і створює нові виклики.
Але хочу підкреслити — що все залежить тільки від нас. Наскільки ми будемо здатні і після перемоги об’єднуватись та швидко навчатись новому, наскільки ефективно ми будемо працювати, приймати виклики, покращувати ситуацію, відмовитись від звичних концепцій, інвестувати в розвиток.
Це рішення, якщо воно буде прийнято - лише можливість для України. Але за нас нашу домашню роботу ніхто не зробить.
Ми просто не маємо права гідно не скористатись такою нагодою.
Бо занадто висока ціна майбутнього України