До 2025 року у Мінцифри хочуть втілити проєкт під назвою «Діджиталізація», який вирішено було поділити на три етапи: задачі воєнного часу у 2022 році; відновлення у 2023–2025 роках; модернізація у 2026–2032 роках. Для цієї мети відомство орієнтовно витратить 69 млрд грн. Більше половини цих грошей, за планами Мінцифри, піде на підтримку вітчизняних стартапів?
Error: [31m The Parser function of type "note" is not defined. Define your custom parser functions as: [34mhttps://github.com/pavittarx/editorjs-html#extend-for-custom-blocks [0mУ Мінцифри кажуть, що хотіли б, аби до 2032 року в Україні було 6000 стартапів. Це не надто багато, але і цей показник, безумовно, суттєвий. До речі, зараз їх трохи більше ніж півтори тисячі. Аби досягнути цілей, озвучених цифровим відомством, потрібно зробити перш за все просту річ – виділити дотації технологічним компаніях для їхніх розробок ще з ранніх етапів?