BrandUA 30 янв. 2018 г.

UDEN-S - 11 років енергозберігаючих технологій від українського бренду

Рейтинг статьи:0
UDEN-S - 11 років енергозберігаючих технологій від українського бренду

В Україні щороку проходить конкурс брендів «Фаворити успіху» за результатами якого, визначаються найкращі торгові марки, представлені на ринку. Одним із абсолютних переможців за результатами голосування 2017 року, як і у минулому році, стала компанія UDEN-S - кропивницький виробник енергозберігаючих обігрівачів у категорії «Обігрівач»!

Керамогранітний дизайнерський обігрівач Гранж лазурний
Отож сьогодні ми поговоримо про новітні системи опалення та якими вони мають бути на думку українського виробника. «Вона створює у приміщенні дуже приємну комфортну атмосферу навіть у сильний мороз, при цьому займає мінімум місця і легко управляється. У кожній кімнаті - своя, індивідуальна температура, а від витрат на обігрів не потерпає сімейний бюджет», - вважають виробники обігрівачів українського бренду UDEN-S. - Це тепло відчули на собі не тільки українці, а й жителі зарубіжжя. Майже 11 років енергозберігаючі технології запроваджуються в домівки земляків, а державна програма з енергоефективності сприяє цьому» - запевняють у  компанії.

UDEN-S – тепло та краса енергозберігаючого опалення

Початок сучасного UDEN-S було покладено у 2006 році. Свій шлях команда розпочала у Кропивницькому як невелика, але дуже амбітна торгово-монтажна організація. Встановлюючи різні системи опалення українських та зарубіжних брендів по всій території України, засновники ще тоді відчули, що майбутнє саме за електричним опаленням.
«Електричне опалення – інша справа. На сьогодні ми маємо власний уран та змогу використовувати високий потенціал відновлювальних джерел енергії (ВДЕ), споживання яких бурхливо розвивається на фоні тенденцій світового прогресу», - розповідають у UDEN-S.  
У 2016 році більш ніж у 30 країнах світу ціна електроенергії, отриманої від вітрових та сонячних станцій, зрівнялася з ціною викопного палива. 25% світової електроенергії надходить з ВДЕ, і з кожним роком цей покажчик зростає. Тільки вдумайтесь: кожну годину на Землю проливається в 5000 разів більше енергії, ніж ми можемо використати за рік. Тому абсолютно логічним є розвиток виробництва зеленої електроенергії та перехід на енергозберігаюче, ефективне, екологічне та безпечне електроопалення. Україна також у числі цих країн та тримає курс на зменшення споживання газу. Електричне опалення вже давно встановлюється у квартирах, будинках та офісах. Споживачі мають широкий вибір серед різних видів обігрівачів вітчизняних та зарубіжних виробників. А саме: конвекторів, калориферів, плівок, масляних, інфрачервоних… Вони різні, тому важливо зробити правильний вибір. У UDEN-S зробили свій вибір і ось вже майже 11 років кожен день впевнені  у вірності рішення: - З 2009 року під власним «теплим знаком якості» UDEN-S ми випускаємо 3 широкі лінійки панельних обігрівачів різної потужності: класичні білі – сучасні, тонкі та елегантні; неповторні дизайнерські панелі з художнім ручним розписом або з фотодруком; три колекції дизайнерських керамогранітних обігрівачів.
Вони не схожі на традиційні опалювальні прилади, бувають одного кольору, можуть виглядати як справжні картини, створюючи затишну та дійсно домашню атмосферу. Кожен обирає їх на свій смак під будь-який стиль інтер’єру.

Дизайнерський обігрівач "Древо жизни" з ручним розписом
В середині обігрівачів – унікальний теплонакопичувач, що виготовляється з екологічно чистої сировини. Завдяки променистій складовій вони здатні обігріти приміщення з використанням удвічі меншої потужності (від 0,5 кВт на 10 м2), ніж, наприклад, конвектори або електрокотли, та працюють усього 5-7 годин на добу.
Читайте также: Андрій Гундер: Як Україні стати цікавою для інвесторів
Читайте также: Юлия Порошенко: 8 трендов мировых агроинноваций в 2018
Вся продукція сертифікована не тільки в Україні, а й у Європейському союзі, відповідає вимогам безпеки та дозволена МОЗ України для встановлення у дитячих дошкільних і медичних закладах. Температура нагріву поверхні обігрівачів досягає 80±5 °C, а довжина хвилі випромінювання, що перетворюється в тепло, фізіологічна довжині хвилі людського тіла. Тому приміщення обігрівається м’яко, наповнюється комфортним теплом, як від печі.

Настінні обігрівачі UDEN-500D
Головний офіс компанії знаходиться у м. Кропивницький. В регіонах України обігрівачі UDEN-S пропонують більше 500 дилерів, а з 2012 року ми почали поставки обігрівачів за кордон, і на сьогоднішній день продукція UDEN-S представлена в Білорусі, Болгарії, Молдові, Чехії, Польщі, Лівані, Італії, Великобританії, Німеччині та інших країнах. UDEN-S – це гарантована якість, доступні ціни, економічність в експлуатації, ефективність, надійність та естетика. Не дарма гасло компанії -  «тепло та краса». Джерело:http:brandstory.com.ua #
#
Хочешь стать автор BrandStory?
Присылайте текст/мнение на info@brandstory.com.ua. Не забудьте прислать фото автора, указать имя, фамилию и статус, который вы считаете важным указать при подписании автора колонки. В теме письма укажите: мнение: «автор _ название статьи».  Если ваш текст окажется интересным и полезным – мы его опубликуем! Ждем ваших экспертных мнений и кейсов!
#

Другие публикации в рубрике Зроблено в Україні: 

#
Читайте также: ГП «Артемсоль» начало выпуск очищенной пищевой соли
Читайте также: Владелец сети супермаркетов Україночка: Очень важно быть максимально искренним и знать своих покупателей
#
Читайте также: Український бренд KSENIYAKOVENKO – креатив, що руйнує кордони
Читайте также: Сооснователь «Новой почты» Владимир Поперешнюк: Нам нужен свой авиапарк
#
Читайте также: «Харківський брикет» — доступне тепло в кожну оселю
Читайте также: Украинский «Колонист» — желанное вино
#

Другие публикации по теме:

#
Читайте также: Всё, что Вам нужно знать о влогах для развития бизнеса
Читайте также: 5 верных способов использовать Google+ в продвижении вашего бизнеса
#
Читайте также: 25 дел, которые нужно сделать, чтобы ваш бизнес процветал
Читайте также: Бизнес-уроки миллионера, который руководит своими 10 компаниями из кругосветного путешествия на яхте
#
Читайте также: Павел Бандура: Инструменты для малого бизнеса: Как разложить все по полочкам
Читайте также: Алексей Кулаков: Как будут меняться каналы коммуникации человека и бизнеса?  
 

Возможно вам также будет интересно:

#
Читайте также: Как знания о работе человеческого мозга могут помочь бизнесу
Читайте также: Как составить УТП для бизнеса: 8 успешных сценариев
#
Читайте также: 10 причин использовать маркетинг-кит в бизнесе
Читайте также: Инфографика: На что жалуется украинский бизнес
#
Читайте также: Ваш бренд помогает или мешает вам?
Читайте также: Правило взаимного обмена навязывает долги
#
Читайте также: Названы сервисы, которые стали must have для деловых людей
Читайте также: Психология влияния: Правило взаимного обмена является универсальным
 #
Читайте также: Система признательности: взаимный обмен «Дай» и «Бери»
Читайте также: Путь клиента: узнайте, что делают 81% В2В

Связанные теги: