BrandUA 31 окт. 2018 г.

Шкварка - присмачує життя, засолоджує буденність. Відродження українських страв для святкового застілля

Рейтинг статьи:0
Шкварка - присмачує життя, засолоджує буденність. Відродження українських страв для святкового застілля

Шкварка. Домашні лєґуміни: сиров'ялені ковбаси, копченості, сири, гострі соуси, паштети, шкварочки та інші смаколики зі Львова для вашого столу.

Два кума Михайло Гузаревич і Юрій Мацерук настільки любили готувати вдома за своїми унікальними рецептами, що одного дня це перетворилося у гастрономічний бізнес, так народилася «Шкварка».

Михайло Гузаревич: Зараз, ми на стадії палких ідей, багатовекторного планування, нечіткої структури. Проте цей безлад дозволяє нам робити одночасно багато помилок, які не забирають багато крові, проте дарують неймовірну кількість досвіду. Якщо говорити про складнощі на стадії становлення, то особисто для мене найважче витягувати кілки із стосунків з найближчими людьми.
Шкварка молода і капризна, вона часто хоче всієї уваги водночас, інколи для багатьох вона в принципі малозрозуміла.
Зважаючи, що в різний час над проектом працювали моя мама, сестра, дружина, куми, найкращі друзі, - логічно, що «Шкварка» влазила туди, де їй не місце, - в найінтимніші шпаринки особистого життя. Щоразу обирати пріоритети, зважувати чужі долі, - для мене це було найважчим. Юрій Мацерук: Шкварка – це симбіоз кількох людей, яким комфортно працювати разом. А так нічого складного немає. Просто бери і роби. У тебе немає часу думати про дурниці. Коли ми починали, то про бізнес чули тільки з підручників. Але ми знали точно, що нам потрібно робити акцент на бренді, тому спочатку все будувати навколо нього.  Так у нас спочатку з'явилася назва, логотип, а вже потім відділ продажів, сайт, логістика та інші атрибути.

Читайте также: Як народжується ікра від KIND FISH. Або історія успіху родинного бізнесу сім’ї Заболотних
Читайте также: Lena Yastreb: Украшения вне времени, как маркер эпохи
Цікаво те, що обидва власники за фахом журналісти, Михайло, наприклад, працював у першій львівській редакції «Газети по-українськи», був заступником редактора газети «Ратуша», а ще працював у «Львівському порталі». Але це ніяк не вплинуло на пристрасть всього життя. Вже більше 4-х років два куми з наснагою та ентузіазмом готують справжні сиров’ялені та сирокопчені делікатеси під традиційно-українським брендом Шкварка. Юрій Мацерук: Назва придумалася якось сама собою. Ми просто вирішили взяти участь в різдвяному ярмарку і нам терміново потрібно було "назватися". Щось просте і зрозуміле. Так і з'явилася "Шкварка". Потім у нас були думки змінити, навіть пропонувалися якісь варіанти, але було вже пізно. Поїзд поїхав. З логотипом вже було складніше. Спочатку їм займалася професійна дизайнерська компанія. Причому абсолютно безкоштовно, за що ми їм вдячні. Начебто все було відмінно, але ти відчуваєш ... вірніше, ти нічого не відчуваєш. У підсумку, наш друг - Богдан Юрочко взяв, і створив логотип олівцем від руки. Напевно це і є головний сенс всієї цієї справи: руки і емоції. Михайло Гузаревич: Так, тут слід подякувати нашому колишньому колезі-журналісту, мегаталановитому, але невичерпно скромному художнику Богданові Юрочку. Він до всього ще й філософ і десь відчув нас на якомусь вищому рівні. Те що він зробив для нас – одна з найбільших цінностей проекту.
До свого логотипу ми ставимось не лише з любов’ю але й з повагою. Для кожної шкварколюдини, наше лого – це точно не просто закарлючка.
Шкварка у центрі – це живий організм, вона наше сонце і наша планета. Команда – це промені. Разом ми світимо своїми цінностями, ділимось теплом там, де воно комусь цікаво і потрібно. Приблизно ось таке візуальне навантаження.
Читайте также: Born in Ukraine: народитися в Україні, щоб покорити світ. Аутентичні прикраси від KOVAL
Читайте также: Sergey Makhno Architects – украинские гончарные традиции в современном исполнении
Стосовно назви дискусій не було … Відчули відразу – це те, що треба. Шкварка – це такий український соус, який присмачує життя, засолоджує буденність. Вареники, бульба, галушки, каша… Без шкварок ­­­- це повсякденність, із шкварками – свято! Наша продукція замислювалась не як «наїстися», а як «присмачити». Наші страви, хочеться вірити, - яскравий акцент на столах наших поціновувачів.

 

Окрім власне шкварок у асортименті паштети, сири, соуси, джеми й багато іншого. Їхній особливий продукт — пальцьопхана ковбаса, яку можна скуштувати з пармезаном, білими грибами, блакитним сиром, гірчицею або кропом.

«Головне, щоб люди розуміли: італійська салямі — це круто, але й українська пальцьопхана ковбаса — теж. Ми робимо прості продукти. Без хитрощів. Інгредієнти, спеції, трошки магії і хорошого настрою", -  пояснюють  Михайло і Юрій.
Метою хлопців є - відродження найкращого з того, що готувалося в Українському селі напередодні великих свят Різдва, Паски чи весіллям. Юрій Мацерук: Ми не займаємося просуванням продуктів, а просуванням самого поняття хорошої і якісної їжі. Тому ми почали  їздити на всілякі фестивалі та ярмарки. Особисто розповідали кожній людині, що це взагалі таке. Що це не бастурма, що не чурчхела, що не хамон, і не махан. Даючи це йому спробувати. І потихеньку багато людей почали розуміти в чому різниця. Михайло Гузаревич: Я пишаюсь що нам вдалося з нуля створити бренд, який за 4 роки став одним із найупізнаваніших у нашому секторі ринку. Якось ми з постійним клієнтом потрапили на одне застілля. Він був шокований, коли почув, що мене кличуть Гузаревичем, адже до цього був певен, що моє прізвище Шкварка. Шкварці довіряють. В неї є філософія та історія. Ну і, звісно, «Пальцьопхана ковбаска за переписом бабці Прусі від Шкварки» буде завжди дорожчою, бажанішою і принесе покупцю більше емоцій і задоволення ніж просто «ковбаса с/в».

 

Власна справа завжди загартовує людину, часто змушує переоцінити не тільки пріоритети, але й життєві принципи.

Михайло Гузаревич: Шкварка навчила мене не хнюпитись у стресових ситуаціях. Якби цих майже чотири роки ми прожили без труднощів, які наростали від дрібних до щоразу більших, то зараз, зіткнувшись зі складнощами нинішніми, я б мабуть морально не витримав.
Шкварка нас загартувала. Вона була нашим психологом, вчителем економіки, математики і навіть фізкультури.
Я їй дякую за науку і певен, що становлення підприємця мусить минати саме так. Саме так, бо це мій світ і іншого я не знаю. Юрій Мацерук: Звичайно це зовсім інший рівень відповідальності і стресу, ніж сидячи на роботі. Але з іншого боку, це - свобода! Для мене комфорт і свобода, що стосується принципів, то напевно не заважати іншим бути вільними і жити в злагоді.

Читайте также:LITA Jewelry украинские украшения из материалов, собранных по всему миру
Читайте также: Bombat Game: радость от добычи долгожданного трофея для детей и взрослых
Михайло Гузаревич: Сьогодні моїй донці Оленці - 7 років. Із трьох років вона у Шкварці найавторитетніший і найбільший критик. Кожного разу її улюбленці з нашого асортименту завжди найактивніше продавалися.
Я пишаюся, що кожен продукт «Шкварки» я можу без остраху дати донці. Зараз у садку, чи тепер вже в школі, чи на майданчику вона розповідає одноліткам, що «Мій татко робить найкращу у світі ковбасу». І це правда.
Думаю, що якби діти на майданчику пишалися татом який робить найкращу у світі ковбасу, сир, дорогу, машини чи він найкращий у світі вчитель, лікар, прибиральник, мер…., то в нас би було суттєво більше шансів вирулити з цього піке. Особисто мені «Шкварка» подарувала віру. Я точно відчуваю, що є гвинтиком в процесі позитивного перетворення… І, звісно, відколи з’явилась Шкварка, в мене завжди у холодильнику є щось смачненьке і це теж неабияка зміна в житті!

Джерело: https://brandstory.com.ua   #
  По поводу публикации ваших историй на сайте BrandStory.com.ua пишите на brandstory.n@gmail.com
#
 

Другие публикации в разделе Зроблено в Україні:

#
Читайте также:  KarambaKids: Бренд растет как ребенок — быстро и стремительно
Читайте также:  New look! PAPA ATELIER — новый взгляд на школьный образ
#
Читайте также:  Sigi: Мы не гонимся за трендами и не пытаемся одевать детей, как взрослых
Читайте также:  Bombat Game: радость от добычи долгожданного трофея для детей и взрослых
#
Читайте также:  LITA Jewelry украинские украшения из материалов, собранных по всему миру
Читайте также: Sergey Makhno Architects – украинские гончарные традиции в современном исполнении
#
Читайте также:  Born in Ukraine: народитися в Україні, щоб покорити світ. Аутентичні прикраси від KOVAL
Читайте также:  Lena Yastreb: Украшения вне времени, как маркер эпохи
#

Публикации в рубрике Игроки рынка:

#
Читайте также:  ГК «UKRAVIT» – аграрные первопроходцы. Как Виталий Ильченко изменил восприятие украинских компаний на мировом рынке
Читайте также:  20-летие Saturn: Александр Громыко о том, как создать производство европейского масштаба
#
Читайте также:  Разделяй и управляй: история одного производства и двух брендов
Читайте также:  Алекс Лисситса. Как за пять лет построить бизнес
#
Читайте также:  Стефан Деренонкурт: для создания Великих Вин Украины у «Шабо» есть всё
Читайте также:  Олексій Луговий, директор «УкрАгроЦентру»: Ми поруч з фермером в режимі 24/7
#
Читайте также:  Николай Толмачев: Слово «кризис» для меня ничего не значит, в любой проблеме я ищу ресурс для развития
Читайте также:  Гендиректор DCH Real Estate: Мы закономерно заинтересовались ТРЦ Respublica
#
Читайте также:  Евгений Шевченко, гендиректор Carlsberg Ukraine: В первую очередь, мы – пивовары, занимающие лидирующую позицию на рынке
Читайте также:  Валерий Дема, вице-президент SIGMABLEYZER: Неопытный владелец идет методом вскрытия
#
Читайте также:  Анна Колесова: «Мы меняем парадигму почтового оператора Укрпошты»
Читайте также:  Небо и земля: AGROPORT превращает аэропорты в идеальную площадку для развития фермерства
#
Читайте также: Ирина Наконечная: И в агробизнесе компания-бренд ценится дороже
Читайте также: Вячеслав Семеняк: «Мобильное приложение AgroUA- аграрный рынок в кармане!»
#  

Популярное на сайте:

#
Читайте также: Креативная реклама автомобилей
Читайте также: Заглотить наживку: 5 шагов, которые позволят стартапу привлечь инвестиции от глобальной корпорации
#
Читайте также: Проект «Вони годують Україну» — помогает решать задачи, которые стоят каждый день перед фермерами
Читайте также: Почему инвесторы не вложатся в ваш стартап? Три стоп-сигнала
#
Читайте также: 5 признаков стартапа, в который захотят вложиться инвесторы
Читайте также: Стартує IIІ Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України 2018 
#
Читайте также: Подборка креативной рекламы  (ч 2)
Читайте также: Александр Ланецкий: Развитие региональных аэропортов 
           

Связанные теги: